10 лютого, 2021

Конференція «Цифровий хаб John Deere» познайомила аграріїв з новими розробками для підвищення ефективності сільгоспвиробництва

Київ, 10.02.2021 – Компанія John Deere прагне розвивати і підтримувати відносини з дилерами навіть в умовах обмежень, пов'язаних з пандемією: щоб показати аграріям переваги рішень, доступних в Operation Center. Компанія провела першу конференцію «Цифровий хаб John Deere» для дилерів з країн СНД. Захід проходив в кінці січня 2021 року в онлайн-форматі і дозволив ближче познайомитися з новими розробками, що підвищують ефективність і економічність сільськогосподарського виробництва.

 

На конференції був представлений ряд рішень, які сприяють поширенню цифровізації сільського господарства. Так, компанія VergeAg продемонструвала свою розробку Firts Pass, яка дозволяє спланувати і оптимізувати маршрути проведення польових робіт. Фермери можуть створювати, візуалізувати і оптимізувати плани шляхів, мінімізуючи число проходів по полю, управляти навігаційними лініями, коригувати межі полів, аналізувати дані і отримувати корисну інформацію і т.д. Все це призводить до зниження операційних витрат і зростання продуктивності. Рішення було запущено в комерційний пілот в квітні 2020 року з підтримкою португальської та іспанської мови, а в лютому 2021 року буде введена підтримка російської мови.

 

Компанія Agirtask представила єдину платформу для управління та оптимізації сільськогосподарської діяльності, яка допомагає генерувати бізнес-ідеї на основі зібраної інформації. Вона включає оцифровку даних, процесів, прийняття рішень, виконання. Аграрії можуть використовувати цю систему на всіх етапах своєї діяльності - аналізувати ґрунт, управляти посівним процесом, внесенням хімікатів, планувати роботу машин, вести моніторинг росту рослин, контролювати логістику і т. д. Все це дає суттєву економію - наприклад, в Бразилії на бавовняних полях площею 17 000 га вона склала 18%, або $ 1,8 млн на рік в грошовому еквіваленті. Отримати такий результат вдалося за рахунок централізованого погляду на проблеми, кращого контролю над використанням хімікатів і плануванням завдань з подальшим контролем ефективності.

 

Компанія IntTerra познайомила учасників конференції з єдиною системою управління агрослужба SkyScout. Вона включає систему обліку (техоперацій, стану полів і т.д.), інформацію про погоду, дані супутникового моніторингу посівів, ГІС, аналітику, довідники та багато іншого. Завдяки цьому набору інструментів на основі модуля точного землеробства виділяються зони родючості, щоб ліквідувати ґрунтову неоднорідність. Залежно від цих зон диференційовано вносяться речовини, ведеться висів і т.п. Облік різного потенціалу врожайності при внесенні добрив дає до 15% підвищення їх ефективності, а при обліку різної швидкості дозрівання знижуються витрати на десикацію - економія може доходити до 30%.

 

Компанія PreAgri розповіла, як вона допомагає аграрним компаніям ефективніше використовувати системи землеробства завдяки збору та аналізу просторових даних, планування та перевірки польових робіт, обміну даними з польовим обладнанням та дистанційного контролю стану полів. Всі просторові дані вона зібрала в одному рішенні: в нього входить земельний банк, телематика, супутникові дані, ортофотоплани, дані агрохімічного аналізу ґрунту і багато іншого. Рішення також оснащено потужним інструментарієм для складання наочних звітів по будь-якій складовій - від рельєфу місцевості до швидкості виконання робіт і відхилень від норми.

 

Компанія Taranis познайомила учасників з технологією Smartscout, яка дозволяє отримувати аналітичні дані в режимі реального часу у вигляді оглядів з дозволом на рівні листа. Ці огляди створюються в 20 разів швидше, ніж при моніторингу вручну і допомагають оперативно побачити нерівномірну схожість, бур'яни, хвороби рослин, присутність комах і т.д. Все це дозволяє приймати обґрунтовані рішення з опорою на дані і досягати підвищення врожайності та ефективності.

 

Компанія OneSoil представила кейс, в якому показала переваги використання зон продуктивності для посіву кукурудзи. Зони продуктивності відображають вплив вологи на ґрунт, вміст органіки, кислотність та інші фізико-хімічні властивості ґрунту. Облік різних показників врожайності на різних ділянках поля дозволив досягти зростання продуктивності на тих ділянках поля, де раніше вона була низькою - приріст на гектар склав від 0,14 до 0,23 т в залежності від гібрида кукурудзи.

 

Крім того, в конференції взяли участь компанії Press Instruments, ЦПС, Humming Bird і інші розробники цифрових рішень для сільського господарства. Компанія John Deere також представила доповіді, в яких розповіла про стратегію партнерства, а також про свої нові продукти, які вже використовуються на території СНД або будуть доступні для замовлення у дилерів найближчим часом.

 

«Робота з дилерами - один з ключових пріоритетів для компанії, і зараз, коли можливості очної комунікації обмежені, ми намагаємося, як і раніше залишатися на зв'язку. Такі заходи, як конференція «Цифровий хаб John Deere» допомагають вести плідний діалог і одночасно показують аграріям нові рішення, які допоможуть їм підвищити ефективність в прийдешньому агросезоні 2021 року », - говорить Олександр Бєляєв, керівник відділу маркетингу John Deere в Росії.

Контакт для ЗМІ:

Матченко Юрій

тел.: + 38 044 406 58 28

MatchenkoYurii@JohnDeere.com