23 серпня, 2021

Компанія John Deere придбала Bear Flag Robotics для прискорення впровадження автономних технологій в фермерських господарствах

  • Компанія John Deere придбала стартап Bear Flag Robotics, що спеціалізується на сільськогосподарських технологіях і базується в Кремнієвій долині.
  • Технології Bear Flag дозволяють сільськогосподарській техніці працювати в полі автономно.
  • Технології Bear Flag гармонійно поєднуються з технологічними проєктами та цілями компанії John Deere, що допомагає власникам фермерських господарств отримати найкращі результати й вирішити складні завдання за допомогою передових технологій, включаючи автономне управління.

 

Компанія John Deere підписала угоду з придбання Bear Flag Robotics за 250 мільйонів доларів США. Заснований у 2017 році стартап, який базується в Кремнієвій долині, розробляє технології автономного управління для існуючої техніки. Ця угода прискорить розвиток і впровадження технологій автоматизації та автономного управління в фермерських господарствах, і підтримає довгострокову стратегію компанії John Deere зі створення «розумної» техніки на базі передових технологій для задоволення потреб кожного конкретного клієнта.

 

«Наша компанія вважає автономне управління важливим кроком вперед, який допоможе власникам сільськогосподарських підприємств стратегічно використовувати свої ресурси, щоб нагодувати людей по всьому світу, і підвищити екологічність і прибутковість своєї діяльності», - каже Джахмі Хіндман, технічний директор John Deere. «Чинна в Bear Flag команда талановитих фахівців в галузі сільського господарства, інженерів і технологів, вже продемонструвала свою здатність поставляти передові технологічні рішення на ринок. Об'єднання їх навичок, знань і досвіду з нашими знаннями, навичками й досвідом в області автономного управління в поєднанні з нашою дилерською мережею світового рівня прискорить постачання рішень власникам сільськогосподарських підприємств, які розв'язувати складну задачу постачання зростаючого населення Землі продуктами харчування».

 

Компанія John Deere почала працювати з Bear Flag у 2019 році в рамках своєї програми Startup Collaborator, націленої на зміцнення співпраці зі стартапами, чиї технології можуть принести користь клієнтам компанії. З того часу компанія Bear Flag вже успішно впровадила свої автономні рішення в окремих фермерських господарствах в Сполучених Штатах.

 

«Одна з найсерйозніших проблем, з якими сьогодні стикаються власники фермерських господарств - це нестача кваліфікованих кадрів для виконання завдань, які визначають результати сільськогосподарської діяльності в умовах жорстких часових обмежень. Автономні технології надають безпечну й ефективну альтернативу для розв'язання цієї проблеми», - говорить Ігіна Кафьеро, співзасновник і генеральний директор Bear Flag Robotics. «Місія нашої компанії по збільшенню обсягів світового виробництва продуктів харчування і зниження витрат на вирощування завдяки автоматизації збігається з місією компанії John Deere, і ми раді об'єднати зусилля, щоб автономні технології було введено в більшій кількості фермерських господарств».

Команда Bear Flag складається з експертів в галузі сільського господарства, інженерів і технологів, що спеціалізуються на автономних технологіях, спільного обробітку мультисенсорних даних, програмного та апаратного забезпечення. Ця команда продовжить свою роботу в Кремнієвій долині, але буде тісно співпрацювати з компанією John Deere для прискорення розробки нових технологій і впровадження автономних систем клієнтами по всьому світу.

 

«Deere та Bear Flag прекрасно доповнюють один одного як з точки зору технологій, так і з точки зору своєї місії», - каже Ден Лейбфрайд, директор підрозділу Automation & Autonomy компанії John Deere. «Ми раді можливості ще більш тісної співпраці для досягнення кінцевої мети - надання допомоги власникам сільськогосподарських підприємств в отриманні найкращих результатів шляхом використання таких передових технологій, як автономне управління».

Контакт для ЗМІ:

Христина Швець
тел .: + 7 (495) 66 44 800
Kristina.Shvets@win2win.ru