4 лютого, 2021

John Deere призупиняє участь у виставках

Walldorf, 4 лютого 2021 – Компанія John Deere не братиме участі у виставці AGRITECHNICA- 2021, яка пройде в Ганновері (Німеччина). Це непросте рішення було прийнято після всебічних обговорень всередині компанії, а також за підсумками діалогу з рядом дилерів з Німеччини. John Deere як і раніше вкрай високо оцінює значущість виставки для агросектору як провідної сільськогосподарської виставки в світі.

Глобальне поширення вірусу COVID-19 викликало понад 2,2 мільйона смертей у всьому світі за останні 12 місяців. «Не дивлячись на численні протиепідемічні заходи, у тому числі бізнес-обмеження, скасування заходів і ін., пандемія поки ще остаточно не переможена. Вакцинація вже почалася, але вона йде досить повільно, до того ж існують невизначеності, пов'язані з мутаціями вірусу, тому в даний час адекватний захист поки не створено. На жаль, в нинішніх умовах ми не можемо гарантувати повний захист навіть при дотриманні всіх запобіжних заходів, і щоб не піддавати людей ризику, ми пропустимо виставку», - говорить Алехандро Саяго, віцепрезидент з продажу і маркетингу John Deere.

AGRITECHNICA - це особливий захід з унікальною атмосферою, який дає можливість вибудувати діалог з клієнтами й продемонструвати нові продукти та рішення. У зв'язку з поточною ситуацією з COVID-19 і невизначеним майбутнім забезпечення безпеки всіх відвідувачів не представляється можливим.

«Нам дуже шкода, що доводиться приймати таке рішення, але ми маємо намір підтримувати виставку AGRITECHNICA надалі», - каже Андреас Йесс, директор по маркетингу в Регіоні 2 John Deere.

Найважливіше в найближчі місяці - взяти пандемію під контроль. Тому John Deere пожертвує Медичному університету Ганновера (Німеччина) 250 000 євро на дослідження, пов'язані з COVID-19. Ще 50 000 євро будуть передані Німецькому сільськогосподарському товариству (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft, DLG) для підтримки молодих вчених-аграріїв.

Контакт для ЗМІ:

Ральф Ленге (Ralf Lenge),

John Deere Walldorf GmbH & Co. KG,

Altrottstraße 31, 69190 Вальдорф,

телефон: +49 621/829-8161,

ел. пошта: LengeRalf@JohnDeere.com