Попередні керівники

Портрет John Deere

Джон Дір

Засновник та президент

1837-1886

Історія Джона Діра, який розробив перший комерційно успішний сталевий плуг з функцією самоочищення, тісно співпадає із заселенням та розвитком Середнього Заходу США.

Дж. Дір народився в Ратленді, штат Вермонт, 7 лютого 1804 року. Він був третім сином Вільяма Рінольда Діра і Сари Йейтс Дір. В 1805 році сім'я переїхала до Міддлбері, штат Вермонт, де Вільям займався комерційним пошиттям одягу. В 1808 році він сів на човен, який плив до Англії, сподіваючись на отримання спадщини і досягення більш комфортного життя для своєї родини. Від нього більше не прийшло жодного повідомлення і, як вважається, він помер в морі.

Вихований матір'ю, яка отримувала мізерний дохід, Джон Дір, скоріш за все, отримав незначну початкову освіту в загальній школі в штаті Вермонт. У віці 17 років він самостійно навчався ремеслу ковальства і працював у цій сфері в різних місцях у Вермонті.

У 1836 році, коли бізнес у Вермонті почав йти погано, і на додачу з молодою сім'єю, про яку треба було дбати, Дір сам їде до Гранд Детуру, штат Іллінойс, щоб почати все спочатку. Його метикуватість, працьовитість та навички коваля були відразу затребувані.

Нові фермери-піонери Заходу намагалися переорати важку, липку землю прерій чавунними плугами, призначеними для світлого, піщаного грунту Нової Англії. Джон Дір був переконаний, що добре відшліфований плуг належної форми зможе самоочищуватися під час "нарізання" скиб. У 1837 році він створив такий плуг, використовуючи полотно зламаної пили.

До 1841 року Дір вже випускав 100 плугів щороку. У 1843 році він створив спільну компанію з Леонардом Андрусом, щоб виробляти нові плуги для задоволення зростаючого попиту.

До 1848 року Дір розриває своє партнерство з Андрусом і переміщує бізнес у м. Моліне, штат Іллінойс, через переваги наявності там гідроресурсів, вугілля та дешевшого транспортування у порівнянні із умовами в м. Гранд Детур. У 1850 році було зроблено приблизно 1600 плугів, а на додаток до сталевого плугу компанія незабаром почала виробляти інші інструменти.

У 1858 році Дір передавав керівництво компанією своєму синові Чарльзу, який перебував на посаді віце-президента. Джон Дір зберіг титул президента компанії, але зацікавився громадською та політичною діяльністю.

Джон Дір приймав активну участь у суспільному житті м. Молін протягом всієї своєї кар'єри. Серед інших посад, він був засновником та президентом Національного банку м. Молін, активним членом Першої конгрегаційної церкви і два роки був на посаді міського голови.

Джон Дір помер 17 травня 1886 року в своєму будинку в Моліні.

Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею — культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом — досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на глобальному сайті www.JohnDeere.com.