Попередні керівники

Портрет Charles Deere Wiman

Чарльз Дір Вайман

Президент

1928-1955

Чарльз Дір Вімен був сином Вільяма та Анни Дір Віман, правнуком Джон Діра, і племінником його попередника Вільяма Баттерворта.

Вімен розпочав працювати в компанії John Deere в 1915 році на конвеєрі із платнею п'ятнадцять центів за годину. Коли він просувався по кар'єрній драбині у компанії, то здобув повагу співробітників майстерень, інженерів та керівників.

Його кар'єра поєднувала відданість компанії з лояльністю до своєї країни. Декілька разів Вімен звільнявся з роботи в John Deere, щоб служити в армії. У 1916 році він навчався на цивільного пілота, отримав ліцензію і літав протягом трьох місяців, перш ніж постраждав під час падіння.

Після одужання він повернувся до роботи в Deere & Company до моменту вступу США в І Світову війну. Вімен вступив до армії США і служив в ранзі другого лейтенанта. Його кілька разів просували по службі, і до звільнення в 1919 році він дослужився до звання капітана.

Цього ж року його обрали до Ради директорів компанії Deere & Company, а в 1924 р. він став віце-президентом з питань роботи заводів. В 1928 році, після відставки Вільяма Баттерворда, Вімен став президентом компанії Deere & Company у віці 35 років.

Випускник Йеля, Вімен наголошував на розширенні досліджень та розробці нових продуктів, навіть під час економічних спадів. В 1934 році, у розквіт Депресії, компанія John Deere вивела на ринок трактор відомої моделі "A". Модель "В" вийшла наступного року. Обидва трактори були дуже успішними і їх випускали до 1952 року.

Друга світова війна стала причиною вступу Вімена до армії знову. У 1942 році він отримав звання полковника армії США і приєднався до штабу генерала Левіна Х. Кемпбелла, начальника артилерійсько-технічної служби.

У 1944 році Вімен призначена директором відділу сільськогосподарської техніки та обладнання в Управлінні військового виробництва. Задля виконання цієї роботи його звільнили від військової служби. Він повернувся в Deere & Company в середині 1944 році і залишався на своєму робочому місці до смерті в 1955 році.

Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на глобальному сайті www.JohnDeere.com.