Попередні керівники

Портрет Robert Lane

Роберт В. Лейн

Голова та генеральний директор

2000-2009 рр.

Robert W. Lane звільнився з посади Голови ради директорів компанії Deere & Company в лютому 2010 року. Він замінив Hans W. Becherer, який звільнився з посади Голови у серпні 2000 року. Lane також займав посаду генерального директора компанії John Deere у 2000–2009 рр., а потім його замінив Samuel R. Allen на посаді генерального директора та Голови.

Lane приєднався до компанії John Deere у 1982 році після ранньої кар’єри у відділі міжнародного банківського обслуговування. Він керував різними операціями в межах всесвітнього відділу «Будівельне обладнання», а пізніше став президентом і директором адміністративного відділу компанії Deere Credit, Inc. У 1992 році він приєднався до всесвітнього відділу «Сільськогосподарське обладнання», де керував операціями з обладнання в Латинській Америці, Австралії, Східній Азії та Південній Африці, займаючи посаду старшого віце-президента.

Lane обрали фінансовим директором у 1996 році, а за два роки він переїхав до Німеччини, де керував операціями із сільськогосподарської техніки компанії Deere в Європі, Африці, на Близькому Сході, в Індії та країнах колишнього Радянського Союзу, обіймаючи посаду керівного директора. Він повернувся в США як президент відділу «Сільськогосподарське обладнання» у 1999 році. Згодом його обрали президентом компанії Deere & Company та директором адміністративного відділу.

Під час керівництва пан Лейн керував компанією Deere, щоб зареєструвати зростання та успіх. Чистий прибуток компанії Deere & Company протягом п’яти років поспіль досяг безпрецедентних рівнів, перевищивши суму в 2 мільярди доларів США у 2008 році. У 2000–2008 рр. прибутки зросли більше ніж удвічі.

Lane створив модель додаткової вартості акцій, яка допомогла компанії досягти всесвітнього статусу у сфері ефективності активів та рентабельності інвестицій. Його орієнтація на глобальне розширення привела до значного росту інвестицій по всьому світу, особливо в Бразилії, Індії та Китаї. Традиційні заводи компанії Deere були модифіковані та модернізовані. Водночас дилерські організації компанії Deere по всьому світу вдосконалювалися, щоб краще забезпечувати додаткові потреби клієнтів.

З метою залучення та збереження найкращих світових талантів у будь-яких галузях, Lane впровадив систему керування ефективністю компанії, процесу розвитку її керівників та глобальну ініціативу зі збагачення колективу.

У цей час Lane є членом рад компаній BMW AG, General Electric Company, Northern Trust Corporation та Verizon Communications Inc., а також членом правління Чиказького університету. Він — почесний директор зоопарку Lincoln Park, м. Чикаго, національний директор Ліричної опери м. Чикаго та член Ради з міжнародних відносин м. Нью-Йорк.

Lane народився в м. Вашингтон, округ Колумбія (у 1949 році). Він закінчив із відзнакою Уїтон-коледж у штаті Іллінойс (у 1972 році) та отримав ступінь магістра з бізнес-адміністрування в магістратурі з бізнесу Чиказького університету (в 1974 році). Він і його дружина Patricia мають трьох дорослих дітей і проживають у м. Чикаго, штат Іллінойс.

Компанія Deere & Company (NYSE: DE) — світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг і прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею із культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом на землі, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, притулках та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на загальному сайті www.JohnDeere.com.