Попередні керівники

Портрет Hans Becherer

Ганс Бечерер

Голова та генеральний директор

1990-2000

Випускник Триніті-коледжу в м. Хартфорд, штат Коннектикут, 1957 р., Ганс Бечерер приєднався до Deere & Company у 1962 році після отримання ступеню магістра Гарвардського університету в тому ж році.

До початку 1980-х років Бечерер займав різні маркетингові та управлінські посади в Європі, а в 1983 році його обрали старшим віце-президентом підрозділу "Закордонні ферми та споживчі товари" компанії Deere. У 1986 році його призначили виконавчим віце-президентом глобального підрозділу "Сільськогосподарське обладнання та споживчі товари". Згодом його обрали президентом та головним операційним директором у 1987 році, а з вересня 1989 року — президентом та генеральним директором.

У травні 1990 року Бечерера обрали головою компанії Deere & Company після відставки Роберта Хенсона. Бечерер наголосив на "справжній цінності", спираючись на стратегії постійного вдосконалення та глобального зростання.

За час його головування відділ виготовлення газонокосарок та обладнання для обробки землі Deere та частина відділу сільськогосподарської техніки стали окремим діючим підрозділом.

Компанія продовжувала розширювати свою присутність у всьому світі та виходила на нові ринки в Китаї, Індії, Південній Америці та колишньому Радянському Союзі. Протягом 1990-х років технологія займала стабільну позицію, а компанія John Deere продовжувала керувати галуззю за допомогою інновацій в галузі точного земледілля та використання комп'ютерів.

У 1997 році Deere & Company розпочала довгострокові відносини з Професійною асоціацією гольфістів, надаючи спонсорську підтримку щорічній події John Deere Classic. Вона також стала постачальником обладнання для офіційного курсу з гольфу компанії PGA Tour, надаючи обладнання для проведення підготовчих курсів гравців PGA Tour до змагань.

З відкриттям павільйону John Deere у м. Молін, штат Іллінойс, в 1997 році, компанія John Deere стала основним гравцем у туристичній галузі. Павільйон, який демонструє обладнання та інтерактивні експонати, є одним з найпопулярніших туристичних місць штату.

У 1999 році компанія Deere & Company оголосила про чисті продажі та доходи по всьому світу в розмірі 11,7 млрд. дол. США, а чистий прибуток — 239 млн. дол. США. Бечерер пішов у відставку в травні 2000 року.

Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом, досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на глобальному сайті www.JohnDeere.com.