Попередні керівники

Портрет William Butterworth

Вільям Баттерворт

Президент

1907-1928

Голова

1928-1936

Зять Чарльза Діра, Вільям Баттерворд, одружився з дочкою Діра, Кетрін, у 1892 році і в тому ж році приєднався до Deere & Company як помічник закупівельника. Уродженець штату Огайо, Баттерворт, був проникливим і освіченим. Він був випускником Ліхайського університету і отримав вищу юридичну освіту в Юридичній школі при Університеті Джорджа Вашингтона.

У 1897 році Баттерворта обрали казначеєм Deere & Company. Через десять років після смерті Чарльза Діра його висунули на роль президента. Це не було несподіванкою, оскільки Баттерворта неформально вважали правою рукою Діра. Він буде президентом компанії протягом наступних 21 років.

Під час свого перебування на посаді Баттерворт впровадив багато змін у компанії. У 1910 р. Рада директорів компанії Deere запустила велику реорганізацію, яка об'єднала 11 заводів та 25 торговельних організацій з США та Канади в одну консолідовану компанію. До 1912 року виникла сучасна Deere & Company.

Лінійка продуктів компанії продовжувала зростати під керівництвом Баттерворта. Компанія Deere вийшла на ринок зернозбиральних комбайнів у 1912 році, і придбала компанію Waterloo Gasoline Engine Company в 1918 році. Після придбання останньої, компанія Deere отримала права на виробництво та продаж популярного двохциліндрового трактора Waterloo Boy — першого продукту компанії на ринку тракторів.

Співробітники також отримали вигоду від керування компанією Баттервортом. У 1907 році, незабаром після смерті Чарльза Діра, було створено нову нефінансову пенсійну систему для співробітників, які вийшли на пенсію після 20 або більше років служби. Пенсійна система, а також програма допомоги з догляду за хворими та інвалідами, хоч і не перша в Америці, але безумовно, була вперше застосована паном Діром.

Коли він пішов у відставку в 1928 році, Баттерворт став першим головою правління компанії Deere. У 1927 році його обрали президентом Торгово-промислової палати США. До його смерті в 1936 році його переобирали на цю посаду ще тричі.

Deere & Company (NYSE: DE) - світовий лідер у наданні високотехнологічних товарів та послуг. Компанія прагне, щоб її клієнти, робота яких пов'язана із землею – культивацією, збиранням, переробкою, удобренням та будівництвом — досягли успіху. Їхній успіх дозволить задовольнити різко зростаючу потребу в продуктах харчування, паливі, житлі та інфраструктурі в світі. Від 1837 року компанія John Deere постачає інноваційні товари відмінної якості, основа яких — традиції. Детальну інформацію див. на сторінці компанії John Deere на глобальному сайті www.JohnDeere.com.