МИ ПРАЦЮЄМО, ЩОБ ПІДНЕСТИ ЖИТТЯ НА НОВИЙ РІВЕНЬ

Дізнатися більше

Наша найвища мета

Це планета, яку ми називаємо рідною домівкою. Планета, на якій ми пускаємо коріння й будуємо фундамент для нашого майбутнього.
Планета, на якій зростають наші врожаї, діти та сподівання. Планета, у гармонії з якою
ми маємо працювати й жити.


Ми, компанія Deere, переконані, що жодна діяльність не має права порушувати основні принципи життя.
Незалежно від того, кладете ви асфальт чи висаджуєте рослини, ви підготовлюєте простір для загального сталого розвитку.
Ми перетворюємо сировину на машини, які рухають ланцюжок засобів до існування — від постачальника до дилера, від наших клієнтів до їхніх споживачів,
від нас до нашої спільноти.
Ми впроваджуємо інновації заради продуктивності, прибутковості та збереження планети.
Нам не потрібні рішення, що несуть із собою проблеми, наша мета — це революція, що дозволить піднести життя на планеті на новий рівень.


З гідністю, що притаманна компанії Deere, ми рухаємося в гармонії з природою, керуємо заводами з турботою про неї і працюємо, щоб зберегти планету й підтримати всіх людей, які довіряють нам.

Разом ми створюємо та захоплюємося, випробовуємо та вдосконалюємо, перевершуємо та долаємо.
І все це заради того, щоб піднести життя на якісно новий рівень.


Наші принципи й цілі

 

Близька зйомка всміхненої жінки-робітниці.

Це легендарно!

Від новонароджених до молодят — люди святкують життєві віхи разом з Deere. Наше ім’я часто з’являється на татуюваннях, і можна сказати, що воно ввійшло в історію. Ви не можете взяти й отримати таке відношення до себе. Його потрібно заслужити. І ми це робимо.

Незалежно від того, користуєтеся ви нашим обладнанням щодня чи ніколи його не бачили, відображення кожної людини можна побачити на відполірованій поверхні наших машин. Ми світимося радістю, адже незалежно від того, працюємо ми з соєю чи з каменем, наші машини стали легендою.

 

Двоє людей будують огорожу біля будівлі.

Ми працюємо щиро

Наші взаємовідносини з фермерами, будівельниками, дилерами, виконавцями спонукають нас робити правильні речі у відповідний час.

Разом ми працюємо для звичайних скромних людей. Людей, що важко працюють. Людей, від роботи яких залежить життя всіх інших. Ми ніколи не брешемо людям і завжди підтримуємо наших клієнтів. Ми робимо добру справу з добрими намірами. Ми створюємо зв’язок між людьми, що підтримують нас і здоров’я планети, яку ми називаємо нашою домівкою.

 

Комбайн у полі з голографічним макетом сітки прибирання врожаю та програмними кнопками.

Ми створюємо майбутнє

Ми професіонали в поєднанні важкого металу з точними даними. Наші рішення настільки ж складні, як точно засіяне поле, і настільки ж точні, як ідеальна дорога. Ми завжди знали: можливість повністю розкрити потенціал кожного зерна, кожного поля та наших сподівань криється в нашому прагненні піднести якість на новий рівень.

Ми запроваджуємо інновації заради наших клієнтів, адже знання, які ми отримуємо, не є побічним продуктом нашої роботи. Саме вони дозволяють нам досягти кращих результатів у нашій роботі.

 

Близька зйомка зростаючої культури на фоні сонця.

Гармонія з природою

Природа тече по наших венах і б’ється в серцях мільйонів людей. Ми завжди цим пишалися. А тепер ми відчуваємо, що це — заклик до дії. Як хранителі землі, води й повітря, ми знаємо, що якщо ти щось забираєш, то повинен привнести більше.

Ми вважаємо, що самодостатня стабільність не є статичною. Потрібно розуміти, що довгострокові цілі мають куди більше значення, ніж швидкі прибутки. І ми маємо не забувати про своє походження та піклуватися про природу.