СТАЖУВАННЯ ТА ПРАКТИКА

Apprenticeship Internship

Правильний початок. Можливості працевлаштування в дилерській мережі John Deere.

Зробіть перший крок по кар’єрних сходах, які ведуть до прекрасного майбутнього. Стажування в дилерській мережі John Deere — це постійне засвоєння нових знань і професійна підготовка. Навчання тому, як вирішувати проблеми, а також, командна співпраця й оплачувана робота.

Знайдіть дилера John Deere поряд з вами й ознайомтеся з актуальними вакансіями

Виберіть вашого дилера та зв’яжіться з ним

 • Правильна підтримка

  Спеціально призначені наставники допомагають вам досягти мети.

  Правильна підтримка
 • Знання повсюди

  У вас будуть найкращі вчителі з тих, що є в компанії — ваші колеги.

  Знання повсюди
 • Завжди тримайте руку на пульсі

  Ви навчитеся практичних методів вирішення проблем і отримаєте навички, потрібні на робочому місці.

  Завжди тримайте руку на пульсі
 • Нові перспективи

  Відчуйте себе майстром із технічного обслуговування в офіційного дилера Deere і дізнайтеся, чому ця професія — це те, що вам потрібно.

  Нові перспективи

Ваш перший крок

Стажування


За підтримки офіційного дилера, у якому ви будете працювати, ви отримаєте цінні навички, потрібні на робочому місці, виконуючи завдання, ви отримуєте практичні знання. Скористайтесь інструментом пошуку дилера, щоб знайти філію поряд із вами, і дізнайтеся про можливості стажування.

Практика


Попрацюйте у офіційного дилера протягом певного періоду часу та дізнайтеся, що таке робота майстра, провідного спеціаліста з продажів, консультанта з новітніх технологій або інших спеціалістів. Це прекрасний спосіб дізнатися, яка сфера діяльності буде для вас найбільш цікавою! Знайдіть можливості проходження практики у філіалі поряд з вами. Скористайтесь інструментом пошуку дилера!

Спеціальності й опис спеціальностей, наведені на цьому вебсайті, є лише прикладами, а фактичні наявні вакансії в представництвах дилерської мережі можуть від них відрізнятись. Будь-які розмови з питань працевлаштування в представництві ведуться виключно між претендентом і представництвом. Те саме стосується подальших заяв про прийняття на роботу й співбесід.