ПРОДАЖІ

Sales

Можливості працевлаштування в дилерській мережі John Deere.

Працювати у відділі продажів ― це набагато більше, ніж просто продавати обладнання. Це розуміння потреб ваших клієнтів для пошуку вірного рішення для їх підприємств. Ви пройдете повний курс навчання з наших новітніх продуктів, послуг, інструментів і навичок продавця. У вас з’явиться можливість отримати професійні знання в сферах сільськогосподарського обладнання, вживаного обладнання, а також, найкращих у галузі новітніх рішень.

Знайдіть дилера John Deere поряд з вами й ознайомтеся з актуальними вакансіями

Виберіть вашого дилера та зв’яжіться з ним

 • Вигідно для всіх

  Якщо ваше рішення ідеально пасує клієнту, ви зробили дещо більше, ніж продали товар ― ви надали цінність.

  Вигідно для всіх
 • Чудові взаємовідносини

  Якщо у вас є відповіді на запитання, ви створюєте довіру, яка є основою для ведення бізнесу.

  Чудові взаємовідносини
 • Пишайтеся тим, що робите

  Ви працюватимете із впевненістю в собі, яка ґрунтується на потужності бренду John Deere.

  Пишайтеся тим, що робите

Типові посади у відділі продажів

Менеджер із продажів


Ви будете керувати й організовувати роботу колективу відділу продажів і здійснювати нагляд за роботою відповідного напрямку, зокрема впроваджувати стратегію, планування, встановлювати річні цілі, а також працювати з процесами продажів і планами маркетингових заходів.

Провідний спеціаліст із продажів


Зміцнюючи відносини з клієнтами, ви одночасно консультуватимете їх і будете забезпечувати клієнтів рішеннями, що стосуються нової та вживаної сільськогосподарської техніки, а також надаватимете дилерські послуги з продажів систем точного землеробства.

Спеціаліст із продажів


Ви будете застосовувати ваші професійні знання для підтримки продуктів, послуг і рішень. Також, ви допомагатиме іншим працівникам відділу продажів у тих випадках, коли для вирішення питання клієнта потрібні глибокі знання та досвід.

Спеціаліст з обладнання, що було у використанні


Ви будете допомагати в загальній підтримці маркетингу, продажів, пропонуючи та рекомендуючи зміни й покращення менеджерові з обладнання, що було у використанні.

Менеджер з обладнання, що було у використанні


Ви відповідатимете за загальну організацію маркетингу, умови використання та політик стосовно вживаного обладнання, зокрема продажі, планування, оцінку запасів, установлення цін, рентабельність і обертання запасів.

Спеціальності й опис спеціальностей, наведені на цьому вебсайті, є лише прикладами, а фактичні наявні вакансії в представництвах дилерської мережі можуть від них відрізнятись. Будь-які розмови з питань працевлаштування в представництві ведуться виключно між претендентом і представництвом. Те саме стосується подальших заяв про прийняття на роботу й співбесід.