Люди йдуть великим полем серед різноманітного обладнання марки John Deere.

РАЗОМ МИ
РУХАЄМО ПЛАНЕТУ ВПЕРЕД

Працюємо, як ніхто інший

Наша діяльність життєво потрібна. Працюючи на благо людей, які нам довіряють, та планети, яка нас підтримує, ми створюємо інтелектуальні підключені машини, які здатні зробити величезний прорив.


Клієнти John Deere у центрі всього, що ми робимо.

Ми спираємось на більш ніж 180-річний досвід роботи та терабайти точних даних, щоб розуміти клієнтів та їхній бізнес краще, ніж будь-хто інший. Наші прості у використанні технології допомагають досягти результатів,  які наочно помітні в полях, на робочих місцях та в балансовій звітності. Ми забезпечуємо безперервний доступ до запчастин, послуг і засобів підвищення продуктивності, від доставки додому до можливості купівлі нової техніки в обмін на стару з доплатою — бо ми надаємо технічну підтримку світового рівня протягом всього життєвого циклу обладнання, дбаючи про продуктивність та екологічність.

І ми завжди пам'ятаємо, що ми тут для великого прориву.


Сталий розвиток

Ми працюємо, щоб створювати технологічні рішення, які допоможуть покращити життя наших клієнтів та суспільства у світовому масштабі наразі й для прийдешніх поколінь.

Цілі в сталому розвитку
Ознайомтеся зі звітом по сталому розвитку за 2020 рік на нашому американському веб-сайті

Інновації та технології

Ми прагнемо створювати способи мислення по-новому та розробляємо нові методи роботи для зважених дій. Не для того, щоб зруйнувати те, що існує, але для того, щоб розробляти рішення для наших клієнтів, що допоможуть їм розвивати свій бізнес простіше та з більшими прибутками.

Завітайте на сторінку інновацій і технологій

Спільнота

Наша пристрасть настільки ж палка, як і відданість, яка її надихає. Цей рівень поваги необхідно заслужити. З гордістю виконуючи свій обов'язок, ми маємо величезний вплив на спільноти по всьому світу.

Ви можете прочитати про нашу суспільну ініциативу Power of Citizenship (Сила громадянства) на американському вебсайті компанії

Керівництво

Великі лідери створюють великі компанії, і наш генеральний директор Джон Мей (John May) продовжує сильні лідерські традиції своїх попередників: чесність, якість, відданість справі та інноваційний підхід.

Познайомтеся з нашими керівниками

Deere & Company пропонує портфоліо з понад 25 брендів, які забезпечують нашим клієнтам повну лінійку інноваційних рішень у різних виробничих системах протягом усього терміну служби їхніх машин. Тут наведено зразки цих брендів.

 

HeadingIcon

Deere & Company пропонує портфоліо з понад 25 брендів, які забезпечують нашим клієнтам повну лінійку інноваційних рішень у різних виробничих системах протягом усього терміну служби їхніх машин. Тут наведено зразки цих брендів.

Логотип Wirtgen GroupЛоготип Wirtgen GroupЛоготип Wirtgen Group

 

HeadingIcon

Wirtgen Group, до складу якої входять компанії Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann і Benninghoven, пропонує клієнтам мобільні рішення для машин у галузі будівництва й ремонту доріг, заводів із видобутку корисних копалин, переробки відходів, а також для виробництва асфальту. П'ять брендів спільними зусиллями охоплюють весь цикл дорожнього будівництва — від обробки й змішування до мощення, трамбування та відновлення. Дізнатися більше.

Логотип компанії HagieЛоготип компанії HagieЛоготип компанії Hagie

 

HeadingIcon

В основі історії створення компанії Hagie лежать інновації та проникливість. Перед Реєм Хаджі постала необхідність подолати неефективність й оптимізувати ведення господарства, що змусило його зосередитися на розчинах для обприскування сільськогосподарських культур. У 1947 році завдяки його пристрасті до вирішення проблем було створено перший у світі самохідний обприскувач. Цей революційний прорив приніс збільшення продажів, розширення виробництва та вихід на міжнародний ринок.  Сьогодні компанія Hagie продовжує випускати обприскувачі з високим кліренсом і машини для видалення кукурудзяної волоті. Дізнатися більше.

Логотип компанії PLAЛоготип компанії PLAЛоготип компанії PLA

 

HeadingIcon

Засновник компанії Хуан Карлос Пла встановив перші в Аргентині зернові елеватори в суднохідних портах до того, як почав випускати свою фірмову продукцію — обприскувачі з високим шасі. До 1978 року компанія PLA виготовила перший в Латинській Америці самохідний обприскувач, слідом за яким з'явилася система з автопричепом (1993 р.) і перший у світі обприскувач з «автопілотом» (1999 р.). Компанія PLA виготовляє просапні сівалки й обприскувачі. Дізнатися більше.

Логотип компанії MazzottiЛоготип компанії MazzottiЛоготип компанії Mazzotti

 

HeadingIcon

Заснована родиною Маццотті, компанія має майже 75-річний досвід виробництва самохідної сільськогосподарської техніки. Родина, віддана фермерській справі, заробила репутацію пристрасних новаторів і візіонерів, які постійно еволюціонують у безперервному процесі вирішення проблем клієнтів і задоволення попиту. Компанія Mazzotti виробляє самохідні обприскувачі в Італії. Дізнатися більше.

Логотип компанії MonosemЛоготип компанії MonosemЛоготип компанії Monosem

 

HeadingIcon

Уже понад 75 років компанія Monosem постачає якісні високоточні вакуумні сівалки й культиватори в більш ніж 80 країн світу. З 1945 року історія Monosem сповнена безперервними інноваціями продукції. Компанія Monosem, яка вже давно вважається лідером на ринку просапних сівалок у Франції, вивела свою продукцію на світовий ринок і зараз експортує приблизно 70 відсотків своєї продукції.  Підрозділ компанії у Канзас-Сіті, штат Канзас, спеціалізується на північноамериканському ринку спеціальних культур. Дізнатися більше.

Логотип компанії A&I ProductsЛоготип компанії A&I ProductsЛоготип компанії A&I Products

 

HeadingIcon

З 1980 року компанія А&І Products стала провідним виробником та оптовим дистриб’ютором запасних частин для ринку сільськогосподарського, дернового та промислового обладнання. Заснована як невелика машинна майстерня та ремонтне підприємство, компанія A&I Products здійснила прорив, виготовивши нові запчастини на заміну тим, які були визначені як такі, що потребують ремонту. Нині компанія A&І Products пропонує понад одиниць 160 000 різних запчастин для численних сфер застосування. Дізнатися більше.

Логотип компанії Blue River TechnologyЛоготип компанії Blue River TechnologyЛоготип компанії Blue River Technology

 

HeadingIcon

Компанія Blue River Technology побудована на одній простій концепції – максимізувати, мінімізуючи. Blue River поєднує останні інновації та технології для вдосконалення сільськогосподарського виробництва, зменшуючи вплив на планету. Компанія Blue River розробила технологію See & Spray Select, доступну в обприскувачах John Deere серії 400 і 600. Технологія See & Spray поєднує в собі комп'ютерне бачення, машинне навчання й робототехніку, щоб заощаджувати час і гроші клієнтів, підвищуючи прибутковість у безпечний для довкілля спосіб. Дізнатися більше.

Логотип компанії Harvest ProfitЛоготип компанії Harvest ProfitЛоготип компанії Harvest Profit

 

HeadingIcon

Заснована в 2015 році, компанія Harvest Profit складається з команди, яка живе й працює в серці фермерського краю Північної Дакоти. Місія компанії полягає в тому, щоб привернути більшу увагу до фінансової сторони сільського господарства. Компанія Harvest Profit розробила низку програмних інструментів, спрямованих на те, щоб полегшити фермерам відстеження витрат господарства, прибутків, позицій на ринку зерна та інвентарю. Його називають «програмним забезпеченням для досвідчених фермерів» — тих, які ставляться до своїх фермерських господарств як до бізнесу, який функціонує цілорічно.  Дізнатися більше.

Логотип компанії Bear Flag RoboticsЛоготип компанії Bear Flag RoboticsЛоготип компанії Bear Flag Robotics

 

HeadingIcon

Bear Flag Robotics бачить свою місію у збільшенні світового виробництва продуктів харчування із одночасним зниженням витрат на вирощування продуктів харчування шляхом автоматизації машин. Компанія виробляє автономні технології для сільськогосподарських тракторів, підвищуючи безпеку, надійність і прибутковість фермерських господарств. Компанію Bear Flag Robotics заснували в 2017 році в Кремнієвій долині співзасновники Обрі Доннелан та Іхіньйо Кафієро. Відносини Доннелана та Кафієро з John Deere почалися з участі в програмі John Deere Startup Collaborator у 2019 році, а в 2021 році було оголошено про придбання компанії. Дізнатися більше.

Логотип компанії Kriesel ElectricЛоготип компанії Kriesel ElectricЛоготип компанії Kriesel Electric

 

HeadingIcon

З 2014 року компанія Kreisel є провідним інноватором, діяльність якого орієнтована на розробку модулів і пакетів електричних акумуляторних батарей із занурювальним охолодженням. Компанія пропонує диференційовану технологію батарей та інфраструктуру заряджання з батарейною підтримкою і в даний час обслуговує клієнтів з усього світу на кількох кінцевих ринках, зокрема комерційні транспортні засоби, позашляхові транспортні засоби, морські транспортні засоби, електронний автоспорт та в інших високопродуктивних сферах застосування. Компанію заснували брати Йоган, Маркус і Філіп Крайзелі. Головний офіс компанії розташовано в місті Райнбах-ім-Мюлькрайс, Австрія. Дізнатися більше.