Комбайн S440 із роторною технологією

Універсальний комбайн для різних типів зернових культур і умов збирання

30-тонний комбайн — для різних типів зернових культур і умов збирання

Нові комбайни серії S440, на 100 % розроблені компанією John Deere, створено з метою задовольнити вимоги наших клієнтів. Їх оснащено роторною технологією, яка дозволяє підвищити продуктивність під час збирання врожаю і забезпечити неперевершену якість зібраного зерна.

Простора кабіна з максимальним комфортом

Кабіна — відмінна оглядовість

Комбайн S440 вирізняється підвищеним комфортом і зручністю керування. У його просторій, комфортній кабіні з широким кутом огляду всі елементи керування розташовано так, щоб забезпечити неперевершену зручність роботи.

Має три секції: подавання, обмолоту й сепарації

Принцип роботи ротора

Комбайн S440 оснащено ексклюзивною системою роторного обмолоту й сепарації TriStream. Цей ротор можна застосовувати для будь-яких культур навіть за дуже важких умов збирання врожаю. Його конічна форма дозволяє підвищити продуктивність обмолоту й забезпечує більш бережну подачу, що покращує якість зерна, знижує витрату палива й потужності.

AutoTrac забезпечує рівномірне зрізання по всій ширині платформи

AutoTrac — зосередження на якості врожаю

Увімкнувши систему автоматичного керування AutoTrac, оператор може зосередитися на якості врожаю і все що залишається оператору — розворот на поворотній смузі. Навігаційна система дозволяє оператору на повну використовувати робочу ширину жатки та ділити рівно загінки. 

Довжина вивантажувального шнека гарантує безпечне вивантаження. Такий шнек можна використовувати з платформеними жатками розміром до 7,62 метра.

Перегляньте додаткову інформацію про комбайн S440.

МОДЕЛЬМакс. потужність двигуна (к. с. / кВт)Діаметр/довжина ротора (мм)Об’єм зернового бункера (л)Жатки (фути)

260/191

610 x 3 130

6500

20/22/25