Жатка збирання дрібнозернових культур

Жатка з вузьким стрічковим транспортером

 

Жатка серії 900D для збирання дрібнозернових культур

Вузький стрічковий транспортер та зменшений кут нахилу дозволяють використовувати жатку серії 900D для збирання культур із зернами малого та середнього розміру.
Доступні два варіанти жатки серії 900D: з шириною різання 9,15 і 11 м.

 

Відмінне копіювання рельєфу ґрунту завдяки системі пневматичної підвіски на колесах для регулювання глибини

Значене підвищення продуктивності

Завдяки активному подаванню в комбайн жаткам серії 900D вдалося значно покращити продуктивність комбайнів. Система пневматичної підвіски на колесах для регулювання висоти зрізу забезпечує відмінне копіювання рельєфу ґрунту, що дозволяє розвивати високу швидкість руху навіть на нерівній поверхні. Низькопрофільна рама забезпечує широкий огляд по всій ширині жатки, що дозволяє легко стежити за потоком скошеної маси зі зручного сидіння водія.

Стрічковий транспортер (914 мм) для збирання культур із зернами малого та середнього розміру

Стрічковий транспортер (914 мм)

Змінювати швидкість стрічки можна з кабіни комбайна. На гідравлічній рукоятці в позиціях «1-2-3» можна зберегти до трьох різних параметрів висоти жатки. Доступна у двох варіантах (9,15 і 11,00 м) жатка серії 900D є надійним обладнанням для збирання.

Жатку серії 900D можна замовити разом із розділеним ременем, за допомогою якого виконуватиметься валкування до правої частини платформи.

Для переміщення по дорогах можна змінити положення на платформі коліс для регулювання глибини

Опції для транспортування автошляхами

Завдяки цим опціям вам не потрібно мати окремий спеціальний візок. Змінити положення коліс для регулювання висоти зрізу на платформі можна за 10 хвилин. Для цього потрібно висунути вузол для кріплення з лівого боку платформи, що дозволить рухатися автошляхами на швидкості до 32 км/год.

Виберіть модель жатки, що відповідає вашим умовам збирання, щоб отримати додаткову інформацію.

МОДЕЛЬШирина різання, мШвидкість стрічкової жатки, м/хвШирина стрічкового транспортера, ммШвидкість ножів ріжучого апарата, зрізів/хв

9,15

0-200

914

1960

11,0

0-200

914

1960