Обладнання для сільського господарства майбутнього

 

Землеробство високої чіткості вже тут

Більше, ніж просто трактор: з CommandCenter™ G5Plus, приймачем StarFire™ 7000 або вбудованим приймачем StarFire™ і підключенням JDLink™
наші великі трактори вже мають на борту все необхідне для швидкого і легкого початку точного землеробства. Додайте до цього безкоштовне користування
John Deere Operations Center™ і ось ви вже на 100 % готові зробити крок у сільське господарство майбутнього.

g5-plus-command-img

CommandCenter™ G5Plus

Наш новий CommandCenter™ G5Plus тепер в 3,5 рази швидший і надає доступ до функцій AutoTrac™, Section Control™ і Variable Rate Control™ — все це чітко відображається на 35% більшому сенсорному дисплеї діагоналлю 12,8 дюйма з роздільною здатністю 1080p HD” із добре знайомим вам інтерфейсом 4-го покоління. Ви також зможете скористатися перевагами повної сумісності з AEF ISOBUS, підключенням JDLink™, документацією та синхронізацією даних.

cost-effective-starfire-img

Економічно вигідний приймач StarFire™

Працюйте з більшою точністю, ніж будь-коли, завдяки нашому приймачу StarFire™ 7000. Новий супутниковий сигнал StarFire™ RTK забезпечує точність 2,5 см від проходу до проходу, понад п'ять років точної повторюваності та швидку ініціалізацію для досягнення максимальної точності.

johndeere-operation-center-img

Безкоштовне користування John Deere Operations Center™

Установіть зв'язок між машинами, операторами й полями. Плануйте роботу та надсилайте інформацію про завдання безпосередньо на окремі машини, щоб уникнути затримок і помилок при налаштуванні в польових умовах. Створюйте карти приписів і легко імпортуйте дані. Крім того, технічні спеціалісти дилера можуть допомогти вам підвищити стабільність і прибутковість вашого господарства.

professional-dealer-img

Професійна дилерська підтримка

Наші дилери володіють глибокими знаннями та досвідом і залюбки стануть вашими надійними партнерами, які допоможуть вам налаштувати будь-які системи і навчать користуватися ними. З вашого дозволу вони також можуть відстежувати показники ваших машин протягом сезону і допомагати в оптимізації продуктивності.

 

Підвищуйте врожайність і заощаджуйте більше

Землеробство з урахуванням особливостей ділянки — це перехід до більшої прибутковості: воно заощаджує реальні гроші на паливі, добривах і засобах захисту рослин
при цьому ви досягаєте вищої врожайності, вносячи точно потрібну кількість засобів для догляду, де це необхідно.
Технології на наших великих тракторах дозволяють легко приступити до роботи в будь-який час.

1-click-go-autosetup-img

Функція 1-Click-Go-AutoSetup забезпечує безперебійну роботу

1-Click-Go-AutoSetup позбавляє вас стресу від усього, що вам потрібно зробити. Зручно плануйте робочі завдання в John Deere Operations Center™ і відправляйте їх на трактор через бездротову мережу. Ваші заздалегідь заплановані робочі завдання автоматично з’являться на дисплеї CommandCenter™ G5/G5Plus, коли трактор з підключенням JDLink™ опиниться на полі. Підтвердьте інформацію одним кліком — і можна працювати.

your-tractor-is-always-up-to-date-img

Ваш трактор завжди залишається актуальним

З тракторами John Deere ви отримуєте підключення до JDLink™ з самого початку і до кінця. Ви отримуєте активну дилерську підтримку завдяки дистанційному обслуговуванню та підтримці оператора, а також регулярні оновлення програмного забезпечення за допомогою бездротового зв'язку, щоб гарантувати постійне оновлення вашого трактора протягом усього терміну його служби.

 

“John Deere пропонує 
покращену навігацію,
ISOBUS та рішення для 
точного землеробства” 1

 

 

trekker-logo

1TREKKER 09/2023

 

 

“AutoSetup ... 
знімає напругу 
з усіх.” 2

 

 

agrarheute-logo

2Agrarheute 1/2023 (www.agrarheute.com)

 

“Зазвичай відбувається 3 оновлення 
на рік (бездротовим способом!).  
Трактор завантажує 
програмне забезпечення у фоновому режимі. 
Після цього виконується установка, яка займає приблизно 30 хвилин.” 3

 

top-agrar-logo

3 TOP AGRAR 09/2023

Відкрийте для себе наші великі трактори

Наші великі трактори вже мають все необхідне для того, щоб вирізнятися в дедалі більш конкурентному світі сільського господарства. 
Відкрийте для себе їх усі та знайдіть той, що підходить саме вам.

1Інститут сільського господарства Арваліс, Сільськогосподарська палата Луари і Пуату-Шаранти, UFA-Revue
2Порівняльний аналіз; тест VISTA iDünger
3За даними дослідження, проведеного в США і Бразилії