Послуги FarmSight

FarmSight

 

ВІДПОВІДАЄ ВАШИМ ПОТРЕБАМ

Пакет сервісних послуг FarmSight доступний за дуже привабливою ціною. Виберіть пакет, який відповідає Вашим вимогам і збільште Ваш прибуток завдяки підвищенню ефективності та часу безперебійної роботи з самого першого дня.

In Base

Пакет In Base являє собою базовий рівень підключеної підтримки клієнтів John Deere, в рамках якого надається індивідуальна допомога під час початкового налаштування машини, інструкції по експлуатації, безперервний моніторинг і віддалена діагностика техніки, яка дозволяє відразу ж оцінити перевагу сервісних пакетів FarmSight.

Select

З пакетом Select Ви отримаєте підтримку, яка допоможе підвищити продуктивність Вашої машини. Завдяки рекомендаціям експерта Ви завжди будете готові до несподіванок.

Premium

Пакет Premium підвищує надійність і продуктивність за допомогою ультрасучасних засобів дистанційної роботи.

 

Рекомендовані послуги FarmSight

Наведені нижче послуги надаються дилерами та можуть бути частиною пакетів послуг FarmSight. Ми робимо все — від дистанційного моніторингу машини, який дозволяє досягти оптимальних експлуатаційних показників машини, до забезпечення оригінальними запасними частинами!

 

Дистанційний моніторинг машини

Дистанційний моніторинг машини

Робочий стан вашої машини контролюється спеціалістами дилера за допомогою засобів дистанційної підтримки John Deere, таких як експертні попередження та інформаційна панель машини. Якщо засоби вкажують на певні відхилення в роботі машини, з вами відразу зв’яжуться та нададуть профілактичну підтримку, щоб ви могли мінімізувати ризики виникнення простоїв і зосередитись на своїй роботі.

Підтримка дистанційного налаштування машини

Підтримка дистанційного налаштування машини

Засіб дистанційного доступу до дисплея може суттєво зменшити час налаштування вашої машини, оскільки дозволяє експертам дилера підключатись до дисплея в кабіні, щоб допомогти вам із налаштуванням. Також він дає змогу експерту дилера забезпечувати підтримку для покращення продуктивності та значно спрощує спілкування з дилером під час виникнення проблем, що є ще одним вагомим фактором уникнення простоїв.

Експертна перевірка

Експертна перевірка

Використовуючи унікальний контролю технічного огляду John Deere, вони виконають комплексну діагностику вашої машини й порекомендують заходи, які необхідно вжити для забезпечення максимального часу безвідмовної роботи в наступному сезоні.

Навчання керуванню машиною

Навчання керуванню машиною

Навчання водія займає годину на базі вашого дилера. Під час цього навчання ви ознайомитеся з основними показниками продуктивності машини й отримаєте рекомендації щодо їх використання для оптимізації своєї роботи.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні

Зв’яжіться з нами