Послуги FarmSight

Максимізація безперебійної роботи з John Deere Connected Support™

Ви знаєте, що коли ви важко працюєте, може статися несподіване. І коли таке трапляється, потрібне швидке рішення.

Послуга John Deere Connected Support™ покликана допомагати вам і вашому дилеру відстежувати стан машини та без зволікань виправляти проблеми, дозволяючи вам не припиняти роботи.

Це все частина пакету послуг базового забезпечення FarmSight, що додається до кожної машини, оснащеної JDLink™.

  

Експертні попередження — технології до ваших послуг

Експертні попередження — технології до ваших послуг

Розкрийте весь потенціал інтелектуальних технологій, щоб досягти максимальної експлуатаційної надійності. Завдяки функції експертних попереджень ваш дилер John Deere може виявляти потенційні несправності машини й усувати їх, перш ніж вони спричинять серйозні проблеми. Вітаємо вас у John Deere Connected Support™.

Формула безвідмовної роботи

Послуга John Deere Connected Support™ поєднує в собі можливості підключення машин, інноваційні інструменти та проактивну підтримку дилерів, щоб забезпечити безперебійну роботу ваших машин у будь-яку пору року.

  

Формула безвідмовної роботи

 

Профілактична підтримка, яка забезпечує підсумковий результат вашої роботи

Якщо ви такі самі, як і ми, значить вам не подобаються сюрпризи. Особливо, якщо це стосується працездатності ваших машин. Бо це може означати витрати, зниження продуктивності та рентабельності. Тож давайте уникати сюрпризів. З урахуванням етапу життєвого циклу та використання вашої машини, до пакетів послуг FarmSight* входитимуть дистанційний моніторинг** і діагностика машини експертами дилера, які допоможуть вам підтримувати машину в потрібному стані — максимально надійному та ефективному.

 

Хочете ще більше?

Збільште час безперебійної роботи та продуктивність машини за допомогою додаткових послуг FarmSight. Виберіть послуги з навчання, максимізації безперебійної роботи та забезпечення продуктивності та зкомбінуйте їх у пакет послуг FarmSight, адаптований до ваших потреб.

  

З урахуванням ваших потреб

Послуги FarmSight можна комбінувати у різні рівні пакетів послуг, щоб досягти максимальної вигоди для вашого бізнесу. Для отримання спеціальної пропозиції зверніться до свого дилера John Deere.

  

Розгорнути всеПриховати все

In Base

Як власник машини John Deere, ви користуєтесь перевагами John Deere Connected Support™, що дозволяє не припиняти роботи. В рамках послуг пакету In Base ви також отримаєте індивідуальну допомогу з початкового налаштування машини та інструкції з експлуатації.

Select

Завдяки пакету Select ви зможете скористатися найсвіжішою інформацію експертів дилера та заводськими даними. На основі даних, які надходять від ваших машин у реальному часі, ви отримаєте своєчасні рекомендації щодо забезпечення продуктивності й ідеального стану машин.

Premium

Premium дозволить вам зменшити експлуатаційні витрати та підвищити продуктивність машини завдяки даним та знанням експертів, застосованим як безпосередньо на місці, так і з використанням найсучасніших засобів дистанційної підтримки.

Ultimate

Ultimate забезпечує безперебійну роботу та продуктивність на новому рівні. Відчуйте повний душевний спокій, використовуючи послугу, яка базується на даних і знаннях експертів, зокрема гарантує безперебійну роботу машини.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні

Пошук дилера

* Доступно лише в дилерів-учасників. Точний перелік послуг залежить від пропозиції окремого дилера.

** Для всіх дистанційних послуг потрібен телематичний модуль JDLink, дійсна підписка та ваша згода.