Послуги FarmSight

FarmSight

 

Профілактична підтримка, яка забезпечує підсумковий результат вашої роботи

Якщо ви такі самі, як і ми, значить вам не подобаються сюрпризи. Особливо, якщо це стосується працездатності ваших машин. Бо це може означати витрати, зниження продуктивності та рентабельності. Тож давайте уникати сюрпризів. З урахуванням етапу життєвого циклу та використання вашої машини, до пакетів послуг FarmSight* входитимуть дистанційний моніторинг** і діагностика обладнання експертами дилера, які допоможуть вам підтримувати машину в потрібному стані — максимально надійному та ефективному.

 

Базове забезпеченя

Ви отримаєте спеціальну допомогу при початковому налаштуванні машини, а також інструкції з експлуатації. Вона включає в себе постійний моніторинг машини експертами дилера, який здійснюється за допомогою засобів дистанційної діагностики.

Оберіть

Завдяки вибору ви зможете скористатися найсвіжішою інформації експертів дилера та заводських даних. На основі даних, які надходять від ваших машин у реальному часі, ви отримаєте своєчасні рекомендації щодо забезпечення продуктивності й ідеального стану машин.

Premium

Premium дозволить вам зменшити експлуатаційні витрати та підвищити продуктивність машини завдяки даним та знанням експертів, застосованим як безпосередньо на місці, так і з використанням найсучасніших засобів дистанційної підтримки.

Ultimate

Ultimate забезпечує безперебійну роботу та продуктивність на новому рівні. Відчуйте повний душевний спокій, використовуючи послугу, яка базується на даних і знаннях експертів, зокрема гарантує безперебійну роботу машини.

 

Рекомендовані послуги FarmSight

Наведені нижче послуги надаються дилерами та можуть бути частиною пакетів послуг FarmSight. Ми робимо все — від дистанційного моніторингу машини, який дозволяє досягти оптимальних експлуатаційних показників машини, до забезпечення оригінальними запасними частинами!

 

Дистанційний моніторинг машини

Дистанційний моніторинг машини

Робочий стан вашої машини дистанційно контролюється спеціалістами дилера за допомогою засобів дистанційної підтримки John Deere, таких як експертні попередження та інформаційна панель машини. Якщо засоби вкажують на певні відхилення в роботі машини, з вами відразу зв’яжуться та нададуть профілактичну підтримку, щоб ви могли мінімізувати ризики виникнення простоїв і зосередитись на своїй роботі.

Підтримка дистанційного налаштування машини

Підтримка дистанційного налаштування машини

Засіб дистанційного доступу до дисплея може суттєво зменшити час налаштування вашої машини, оскільки дозволяє експертам дилера підключатись до дисплея в кабіні, щоб допомогти вам із налаштуванням. Також він дає змогу експерту дилера забезпечувати підтримку для покращення продуктивності та значно спрощує спілкування з дилером під час виникнення проблем, що є ще одним вагомим фактором уникнення простоїв.

Експертна перевірка

Експертна перевірка

Ретельний технічний огляд вашої машини експертами нашого дилера. Використовуючи унікальний контрольний перелік технічного огляду John Deere, вони виконають комплексну діагностику вашої машини й порекомендують заходи, яких необхідно вжити для забезпечення максимальної кількості годин безвідмовної роботи в наступному сезоні.

Навчання керуванню машиною

Навчання керуванню машиною

Година навчання водія у вашого дилера. Під час цього навчання ви ознайомитеся з основними показниками продуктивності машини й отримаєте рекомендації щодо їх використання для оптимізації своєї роботи.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні

Зв’яжіться з нами

* Доступно лише в дилерів-учасників. Точний перелік послуг залежить від пропозиції окремого дилера.

** Для всіх дистанційних послуг потрібен телематичний модуль JDLink, дійсна підписка та ваша згода.