Послуга Expert Check 7+ від компанії John Deere

Expert Check

Expert Check 7+ — гарантія довгих років життя вашої техніки John Deere

Старіші або вживані машини також слід підтримувати в найкращому стані. Expert Check 7+ — це вигідний спосіб підтримувати їх у відмінній формі. Спеціально розроблені та перевірені послуги й доступні за ціною рішення забезпечують більший час безвідмовної роботи, комфорт та безпеку.

machinery-img

Підтримуйте надійну техніку в робочому стані

Наші машини створені, щоб служити довго, тому ми пропонуємо цю спеціальну послугу, призначену для машин віком понад 7 років. Перевірки повідомлять про стан вашої вірної "робочої конячки" і запропонують різні рішення щодо запасних частин відповідно до вашого діапазону витрат і використання. Проблеми краще вирішувати до їх виникнення. Розумний спосіб підвищити продуктивність і знизити витрати. Програма Expert Check 7+ доступна для тракторів, комбайнів, самохідних комбайнів, обприскувачів та прес-підбирачів.

expert-check-7+-machinery

Expert Check 7+ для всіх машин

Трактор, комбайн чи обприскувач: якщо вік вашої машини John Deere перевищує 7 років, наша програма Expert Check 7+ — це правильний вибір. Вирішуйте швидко і легко, яке технічне обслуговування ви хочете провести, на основі результатів, наданих вам нашими експертами. Таким чином ваша машина продовжуватиме працювати якнайкраще, незважаючи на вік.

manufacturing-area

Expert Check стане в пригоді для будь-якої машини

Ваша машина відносно нова або їй ще не більше 7 років? Навіть у цьому випадку своєчасна перевірка може заощадити багато грошей. Після важкого робочого сезону ваша основна машина потребує перевірки, щоб бути готовою до наступного. Наші фахівці проводять випробування, щоб переконатися, що кожна деталь працює як нова. Затверджений на заводі перелік перевірок охоплює все, що має вирішальне значення для безпеки та безперебійної роботи. Щоб дізнатися більше про нашу загальну перевірку Expert Check, просто натисніть на кнопку нижче.

Переваги для вас

технічний спеціаліст

Безперервна робота

Наша ретельна технічна перевірка гарантує, що ваша машина буде доступна, коли вона вам знадобиться.

працівник

Знижені експлуатаційні витрати

Завдяки Expert Check 7+ та нашому великому парку машин ми можемо скористатися багатьма рішеннями для заміни деталей, такими як оригінальні запчастини, альтернативи від John Deere та запчастини Reman. Це призводить до значного скорочення витрат (на 40%) на запчастини, а також до суттєвої вигоди від профілактичного огляду: Величезне зниження заставних ризиків!

optimal-safety

Оптимальна безпека

Наші технічні спеціалісти пройшли всебічну підготовку й мають багаторічний досвід перевірки та обслуговування техніки John Deere. Вони знайдуть все, що може становити загрозу вашій безпеці.

more-comfort

Більше комфорту

Ми перевіримо підвіску кабіни, акумулятор, кондиціонер, підвіску й налаштування сидіння, щоб забезпечити вам оптимальний комфорт протягом довгих робочих днів!

Доступні за ціною запасні частини

двигун

Відновлена деталь

Відновлені деталі John Deere (REMAN) — це надійний вибір: Оцініть зниження ціни, але не якості. 

запасні частини

Альтернативні запасні частини

Доступна за ціною альтернатива, схвалена John Deere, щоб підтримувати в робочому стані машини, які можуть використовуватися рідше, ніж ваше основне обладнання. Заощаджуйте розумно.

Додаткові ресурси

Connected Support™

Підключіть свій бізнес до успіху. Наша служба Connected Support виявляє потенційні проблеми і навіть може попередити вашого дилера про необхідність їх вирішення за допомогою діагностики в режимі реального часу. Допомагає підтримувати ваше обладнання в робочому стані.

Дізнатися більше

Фінансові рішення John Deere

Працюючи з нашими клієнтами протягом такого тривалого часу, ми не тільки знаємо їхній бізнес, але й розуміємо специфічні вимоги до фінансування. Ми завжди знайдемо рішення.

Дізнатися більше

Stellar Support

Ваш портал підтримки точного землеробства з найновішим програмним забезпеченням, посібниками та тренінгами. Знайдіть все, що вам потрібно, щоб максимізувати свій бізнес і йти в ногу з часом.