Expert Check 7+

Expert Check

Забезпечте довгий термін служби вашим машинам John Deere. Замовляйте послугу Expert Check!

Ця перевірка ідеальна, якщо вашому трактору від John Deere понад семи років. Після перевірки Expert Check 7+ ви отримаєте детальний звіт щодо стану вашого трактора. Також ви отримаєте рекомендації з вирішення потенційних проблем і пропозиції з ремонту машини за допомогою оригінальних, альтернативних і відновлених деталей John Deere. Завдяки перевірці ви зможете забезпечити високий рівень продуктивності вашого трактора та низькі витрати на обслуговування.

Пошук дилера

 • Безперервна робота

  Безперервна робота

 • Знижені експлуатаційні витрати

  Знижені експлуатаційні витрати

 • Оптимальна безпека

  Оптимальна безпека

 • Більше комфорту

  Більше комфорту

 • Комбайни

  Ваш комбайн справно працює вже кілька років? Подбайте про те, щоб комбайн і надалі справно працював, і додайте перевірку Expert Check 7+ до вашої стандартної щорічної процедури обслуговування.

  Комбайни
 • Кормозбиральні комбайни

  Кожен сезон покосу — це випробування для вашого кормозбирального комбайну. Але він сподівається, що ви йому допоможете. Проведіть перевірку Expert Check 7+ і насолоджуйтеся бездоганною роботою машини в наступному сезоні.

  Кормозбиральні комбайни
 • Преси-підбирачі

  Ваш прес-підбирач справно пропрацював із вами кілька сезонів. Проводьте перевірку Expert Check 7+ кожного року, щоб збільшити його строк служби на кілька років та забезпечувати неперевершені показники його продуктивності.

 • Обприскувачі

  Обприскувач — непроста машина. Завдяки перевірці Expert Check 7+ ваша машина може бути в належному стані, а старіші моделі відповідатимуть державним вимогам, наприклад NSTS, SKL і JKI.Server.

  Обприскувачі
пакети «Усе включено»

Усе, що потрібно, за єдиною ціною

Тариф «Усе включено», передбачений пакетом «Усе включено», допоможе заощадити кошти. Отримавши результати перевірки Expert Check, ви самі вирішуєте, які роботи ми маємо виконати. Роботи мають фіксовану ціну, що включає всі запасні частини й роботу.

Сертифікована якість

Сертифікована якість

Альтернативні деталі від John Deere — це найкращий вибір для машин, що використовуються не надто часто порівняно з вашим основним обладнанням. Ці деталі мають доступну ціну. Також вони проходять сертифікацію в John Deere, тому ви можете бути впевненими, що вони краще для ваших машин, ніж деталі інших виробників.

Пов’язані теми

6M-ec

Expert Check

Вашій машині менше семи років? Виберіть ваш тип перевірки Expert Check тут.

Підключіть вашу техніку John Deere

Оновіть систему зв’язку й заощадьте 50 % коштів.

click-and-collect

Замовляй в один клік

Замовляти запчастини ніколи не було так легко! Зробіть лише один клік, щоб отримати всі потрібні вам запчастини.