Послуги

Забезпечте максимальний рівень продуктивності ваших машин!

  Скористайтеся пакетами послуг, які допоможуть вам підвищити продуктивність, скоротити час простою та контролювати витрати. Завдяки набору провідних галузевих рішень для бездротових технологій, ваш дилер допоможе вам оптимізувати стан машини та запланувати технічне обслуговування. Це дозволить вам досягти повного спокою та нового рівня продуктивності. 

Максимізація безперебійної роботи з John Deere Connected Support™

Ви знаєте, що коли ви важко працюєте, може статися несподіване. І коли таке трапляється, потрібне швидке рішення.

Послуга John Deere Connected Support™ покликана допомагати вам і вашому дилеру відстежувати стан машини та без зволікань виправляти проблеми, дозволяючи вам не припиняти роботи.

Це все частина пакету послуг базового забезпечення FarmSight, що додається до кожної машини, оснащеної JDLink™.

  

Експертні попередження — технології до ваших послуг

Експертні попередження — технології до ваших послуг

Розкрийте весь потенціал інтелектуальних технологій, щоб досягти максимальної експлуатаційної надійності. Завдяки функції експертних попереджень ваш дилер John Deere може виявляти потенційні несправності машини й усувати їх, перш ніж вони спричинять серйозні проблеми. Вітаємо вас у John Deere Connected Support™.

Формула безвідмовної роботи

Послуга John Deere Connected Support™ поєднує в собі можливості підключення машин, інноваційні інструменти та проактивну підтримку дилерів, щоб забезпечити безперебійну роботу ваших машин у будь-яку пору року.

  

Формула безвідмовної роботи

 

Профілактична підтримка, яка забезпечує підсумковий результат вашої роботи

Якщо ви такі самі, як і ми, значить вам не подобаються сюрпризи. Особливо, якщо це стосується працездатності ваших машин. Бо це може означати витрати, зниження продуктивності та рентабельності. Тож давайте уникати сюрпризів. З урахуванням етапу життєвого циклу та використання вашої машини, до пакетів послуг FarmSight* входитимуть дистанційний моніторинг** і діагностика машини експертами дилера, які допоможуть вам підтримувати машину в потрібному стані — максимально надійному та ефективному.

 

Хочете ще більше?

Збільште час безперебійної роботи та продуктивність машини за допомогою додаткових послуг FarmSight. Виберіть послуги з навчання, максимізації безперебійної роботи та забезпечення продуктивності та зкомбінуйте їх у пакет послуг FarmSight, адаптований до ваших потреб.

  

З урахуванням ваших потреб

Послуги FarmSight можна комбінувати у різні рівні пакетів послуг, щоб досягти максимальної вигоди для вашого бізнесу. Для отримання спеціальної пропозиції зверніться до свого дилера John Deere.

  

Розгорнути всеПриховати все

In Base

Як власник машини John Deere, ви користуєтесь перевагами John Deere Connected Support™, що дозволяє не припиняти роботи. В рамках послуг пакету In Base ви також отримаєте індивідуальну допомогу з початкового налаштування машини та інструкції з експлуатації.

Select

Завдяки пакету Select ви зможете скористатися найсвіжішою інформацію експертів дилера та заводськими даними. На основі даних, які надходять від ваших машин у реальному часі, ви отримаєте своєчасні рекомендації щодо забезпечення продуктивності й ідеального стану машин.

Premium

Premium дозволить вам зменшити експлуатаційні витрати та підвищити продуктивність машини завдяки даним та знанням експертів, застосованим як безпосередньо на місці, так і з використанням найсучасніших засобів дистанційної підтримки.

Ultimate

Ultimate забезпечує безперебійну роботу та продуктивність на новому рівні. Відчуйте повний душевний спокій, використовуючи послугу, яка базується на даних і знаннях експертів, зокрема гарантує безперебійну роботу машини.

Пошук дилера

Як це отримати?

Відвідайте свого дилера сьогодні

Пошук дилера

* Доступно лише в дилерів-учасників. Точний перелік послуг залежить від пропозиції окремого дилера.

** Для всіх дистанційних послуг потрібен телематичний модуль JDLink, дійсна підписка та ваша згода.

Реакція на випередження

Ми можемо виявляти потенційні несправності машини, перш ніж вони стануть проблемою.

Віддалена підтримка

Отримуйте миттєву підтримку щодо налаштувань і діагностики машини.

Інформаційна панель машини

Інформаційна панель машини

 • Контролюйте парк машин на основі їх фактичного робочого стану
 • Відсортований за пріоритетом список несправностей машини для вжиття випереджальних заходів і підвищення експлуатаційної надійності

Віддалений доступ до дисплея

Віддалений доступ до дисплея

 • Дистанційний перегляд дисплея машини спеціалістом дилера
 • Швидша підтримка під час налаштування й оптимізації машини для підвищення її продуктивності

 

Експертні попередження

Експертні попередження

 • Прогнозні попередження про необхідність обслуговування машини
 • Виявляйте й усувайте несправності, перш ніж вони стануть проблемою
 • Зменшіть час діагностики та ремонту в середньому на 20%
 • Технологія, відзначена галузевими призами

Service ADVISOR Remote

Service ADVISOR Remote

 • Дистанційна діагностика машини й точний аналіз даних
 • Кваліфікований технічний спеціаліст виїжджає в поле з усіма необхідними деталями й інструментами
 • Дистанційне оновлення програмного забезпечення

Не припиняйте роботи

Забезпечте безперервну роботу машини з максимальною продуктивністю

John Deere Connected Support <sup>TM</sup>
FarmSight Services

FarmSight Services

Пакет сервісних послуг FarmSight доступний за дуже привабливою ціною. Виберіть пакет, який відповідає Вашим вимогам і збільште Ваш прибуток завдяки підвищенню ефективності та часу безперебійної роботи з самого першого дня.

expert-check
expert-check

Наші експерти: мають вичерпні знання та помічають кожну деталь.

Проведіть комплексну покрокову технічну перевірку своєї машини з допомогою наших сертифікованих технічних спеціалістів і отримайте всебічний огляд стану й потреб машини. Ми проводимо оцінку датчиків електронних компонентів і програмного забезпечення, використовуючи John Deere Service ADVISOR, — інструмент, який мають лише дилери John Deere, — і використовуємо глобальні польові дані, зібрані протягом багатьох сезонів, щоб дізнатися, на яких компонентах слід зосередити увагу. Таким чином ми помічаємо найменшу несправність ще до того, як вона зможе зіпсувати вам наступний сезон.

all-in-packages
all-in-package-en

Запасні частини та обслуговування за єдиною ціною "Все включено"

Ми пропонуємо ремонт, запасні частини та технічне обслуговування за фіксованими цінами, допомагаючи вам планувати бюджет та керувати вашим  обладнанням. Досить сюрпризів щодо непередбачених витрат на ремонт та заміну деталей!  Пакети "Все включено" також надають вам підтримку у вигляді експертних порад від технічних фахівців заводів, заміни зношених деталей та дуже конкурентоспроможних цін на оригінальні деталі; оскільки часто капітальний ремонт компонента — кращий вибір у порівнянні з повною заміною. Рахуйте гроші розумно з пакетами "Все включено".

Пошук дилера >

Що це мені дає

+ Пакети за фіксованими цінами

+ Конкурентні ціни на оригінальні запчастини, запасні частини та комплекти для капітального ремонту

+ Повний контроль і прозорість ціни - ніяких сюрпризів

+ Розраховуйте і плануйте заздалегідь

+ Оптимізуйте роботу вашої техніки

+ Більше часу в полі або в дорозі - вища продуктивність

+ Краща вартість машини для перепродажу

+ Якісна підтримка професійного технічного фахівця John Deere

+ Заміна основних зношених деталей

+ Поради щодо оновлення програмного забезпечення та варіантів підключення

 

 PowerGard
Статус: Захищено

Подовжена гарантія PowerGard: Захистіть техніку

Коли ви захищаєте свою машину з подовженою гарантією PowerGard, вона має прогнозований час безвідмовної роботи та безперервну максимальну продуктивність для успішної роботи під час сезону.

Вам вирішувати, що краще для вас.

Вам вирішувати, що краще для вас.

Договори на технічне обслуговування PowerGard забезпечують захист у разі необхідності технічного обслуговування та є надважливими для підтримання машини у справному стані. Вони також є необхідними передумовами для заключення договору подовженої гарантії PowerGard Protection і Protection Plus.

PowerGard Protection

PowerGard Protection

Захистіть себе та забезпечте собі спокій із подовженою гарантією PowerGard Protection. Отримайте цей вкрай необхідний захист для компонентів, які створюють тягове зусилля та сприяють безперебійній роботі. Таким чином, покриваються основні й найдорожчі компоненти машини (двигун, привід, рульове керування та рама).

PowerGard Protection Plus

PowerGard Protection Plus

Розширена подовжена гарантія PowerGard Protection Plus забезпечує захист нового рівня із всебічним покриттям майже для всіх компонентів машини.

Порівняння: PowerGard Protection і Protection Plus

ОПИСPOWERGARD PROTECTIONPOWERGARD PROTECTION PLUS

Двигун

Трансмісія

Рульове керування

Рама

Гальма

Допоміжне обладнання двигуна

Електрична система

Гідравлічна система

Робоче місце оператора

   

Захист GreenShield

Продовжуйте забезпечувати максимальний час безвідмовної роботи вашої машини навіть після закінчення терміну гарантії і PowerGard Protection.

Що краще для вас?


GreenShield захищає ваші інвестиції, якщо машина зіткнеться з проблемами, що виходять за рамки стандартного гарантійного терміну виробника. Виберіть рівень захисту, який відповідає вашим вимогам - GreenShield Power або GreenShield Plus. Покриття Plus охоплює гідравлічні системи та електричні компоненти.

   

Огляд компонентів, що покриваються