Оригінальні фільтри John Deere

Досконала конструкція

Ми розробили вашу машину, тому точно знаємо, які фільтри ідеально підходять для неї. Саме для цього ми проєктуємо та тестуємо свої оригінальні фільтри. Що це означає? Використовуючи оригінальні фільтри John Deere, ви забезпечите роботу обладнання John Deere із відповідністю до спроєктованих технічних характеристик. Наші масляні, повітряні та паливні фільтри запобігають потраплянню сторонніх елементів у двигун і водночас оптимізують споживання палива, оскільки повністю задовольняють потреби машини.

Фільтри

Гідравлічні фільтри John Deere

Використовуйте наші оригінальні фільтри, щоб забезпечити оптимальні виробничі характеристики та підвищити захист компонентів гідравлічної системи: вони вловлюватимуть забруднення та запобігатимуть пошкодженню обладнання через утворення відкладень і окислення.

Не оригінальні фільтри за своєю технічною конструкцією зазвичай мають лише по дві смуги гарячого плавкого клею. Гідравлічні фільтри John Deere мають п’ять смуг гарячого плавкого клею, що забезпечують рівномірні інтервали картриджа для більшої продуктивності.

Повітряні фільтри кабіни John Deere

Повітряні фільтри кабіни John Deere

Потурбуйтеся про те, щоб мікроелементи забрудненого повітря не потрапляли до кабіни, задля забезпечення комфортного перебування під час збору урожаю та тюкування соломи.

Є широка лінійка повітряних фільтрів кабіни John Deere, зокрема Carbon Filter Plus. Три шари захисту усувають понад 95% забрудненя повітря і алегренів. Ефективний шар сажевого фільтра блокує майже 100% пилу, бруду та пилку й захищає від шкідливих часток PM2.5. Шар активованого вугілля усуває запахи, нейтралізує шкідливі гази та пригнічує розмноження бактерій і грибків. Біофункціональний шар забезпечує захист від алергенів.

масляні фільтри

Масляні фільтри John Deere

Забруднене мастило негативно впливає на оптимальну роботу двигуна, підвищує споживання палива та скорочує періодичність технічного обслуговування. Захистіть свій двигун, щоб забезпечити тривалішу роботу з більшою продуктивністю.

Наші масляні фільтри мають суцільні картриджі з технічно точними інтервалами, які вловлюють частки розміром одна п’ята ширини людської волосини. Спіральна обжимна трубка додатково посилює картридж фільтра, запобігаючи його деформації, а гумові прокладки забезпечують щільнішу ізоляцію, ніж пластикові, що використовуються у фільтрах нижчої якості.

повітряні фільтри

Фільтри грубого очищення John Deere

Наші фільтри грубого очищення знижують зношування двигуна, видаляючи пил, бруд та інші забруднення з вхідного повітря.

Повітряні фільтри John Deere мають геометрично рівні складки та відмінний фільтруючий картридж, що забезпечують високу ефективність і більшу періодичність технічного обслуговування. Наші фільтри забезпечують мінімальне обмеження потоку й уловлюють більшу кількість забруднень, на відміну від фільтрів конкурентів. Так до компонентів потрапляє належна повітряно-паливна суміш, що забезпечує оптимальні виробничі характеристики.

Паливні фільтри John Deere

Паливні фільтри John Deere

Потрапляння вологи може призвести до серйозних пошкоджень паливної системи.

Наші паливні фільтри не лише затримують вологу, але й відштовхують її. Завдяки щільності та рівномірності складок картриджів паливного фільтра затримують вологу та пил, перш ніж вони потраплять до паливної системи. Картридж фільтра активно відштовхує вологу та запобігає її просочуванню в паливо. Легкозливні клапани спрощують технічне обслуговування.

А чи знали ви?
"Забруднені фільтри можуть збільшувати споживання палива на понад 5%".

John Deere Company
Усе в комплекті!

Усе в комплекті!

Повний захист обладнання завдяки оригінальним фільтрам і комплексній підтримці John Deere. Саме так ви забезпечите максимальну рентабельність своїх інвестицій із найнижчою можливою ціною експлуатації та зможете уникнути небажаних простоїв техніки.

filters-image-en

Очисний повітряний фільтр

Позбавтеся від понад 95% забруднень і алергенів, які заважають працювати під час косіння, молотьби та тюкування.

Дізнатися більше

filters-image-en

Пов’язані теми

click-and-collect

Замовляйте в один клік

Тепер замовляти запчастини легше, ніж будь-коли раніше! Зробіть лише один клік, щоб отримати всі потрібні вам запчастини.