Оригінальне світлодіодне освітлення


Ідеальний вибір

А ви знали, що оригінальні світлодіодні світлові прилади John Deere не лише потужніші, але й споживають менше енергії порівняно з галогеновими? Їхнє світло подібне до природного, тому ви зможете краще бачити, а ваші очі менше втомлюватимуться. При цьому ви збережете ресурс акумуляторної батареї та генератора змінного струму.

Світлодіодні індикатори

Енергоефективність, що променіє

Ми пропонуємо світлодіоди з широким діапазоном світловидатності, щоб задовольнити індивідуальні фінансові можливості. Найпотужніші освітлювальні прилади з фактичним значенням 3000 люмен перевершують HID за шириною і глибиною та водночас забезпечують найяскравіше та найчистіше світло з меншою витратою струму.
Ось що потрібно знати про світлодіодні освітлювальні прилади: Багато освітлювальних приладів сторонніх виробників рекламуються як такі, що мають дуже високу світловидатність у люменах. Часто ці цифри є  теоретичнм максимальним значенням, в той час як фактичне значення є нижчим.
Точні дані за нормальних робочих умов відображає саме фактичне значення у люменах. Для освітлюваних приладів John Deere приблизне та фактичне значення в люменах рівні, щоб ви могли точно прорівнювати світловидатність. Світлодіодні освітлювальні прилади від John Deere завжди забезпечують максимальний результат.

 • Світлодіодні ліхтарі John Deere – створені для вашої техніки John Deere

   

  Доступні два типи світлодіодних приладів освітлення:

  – Світлодіодні прилади освітлення створені таким чином, щоб ідеально встановлюватися на місце оригінальних галогенових. Легке встановлення типу "підключи і працюй" дозволяє без проблем перейти до освітлення нового рівня.

  – Світлодіодні прилади освітлення на платформі можна встановити на всіх поверхнях вашої машини, де вам потрібне додаткове освітлення.

   

  LED

Пов’язані теми

click-and-collect

Замовляйте в один клік

Тепер замовляти запчастини легше, ніж будь-коли раніше! Зробіть лише один клік, щоб отримати всі потрібні вам запчастини.

Каталог запасних частин John Deere

Каталог запасних частин John Deere

Скористайтеся нашим новим, зручним онлайн-каталогом запасних частин.