Запчастини до комбайнів

Запчастини до комбайнів

Будьте готові до найкращих результатів

Найкращі у своєму класі запасні частини та регулярні перевірки є вашим ключем до отримання найвищих результатів збирання врожаю в наступні роки.

Захист ножів

Заміна захисту ножів – коли і чому

Заміна захисту ножів, коли він зламаний, зігнутий або коли розрив перевищує 5,4 мм, дозволить заощадити енергію, зменшити час простою та скоротити загальні витрати на технічне обслуговування та запчастини для ріжучої платформи – привідні ремені та секції ножів потрібно заміняти рідше.

Ріжучі деталі

Заміна ріжучих деталей – коли і чому

Слідкуйте за тим, щоб ріжучі деталі вашої платформи не мали ознак зносу або пошкодження, та замінюйте їх, щоб бути впевненими в тому, що ви ріжете культуру, а не рвете. Ви отримаєте кращу наземну швидкість, заощадите паливо та збільшите термін служби вашого приводу.

Шнекові пальці

Заміна шнекових пальців – коли і чому

Розбиті, погнуті або надмірно зношені шнекові пальці повинні бути замінені, щоб досягти кращих характеристик подачі та високої швидкості руху.

Ремені

Заміна ременів – коли і чому

Коли ви бачите, що на ремені з'являються видимі тріщини або коли він починає видавати незвичні звуки, настав час для заміни. Ви отримаєте переваги від кращої передачі потужності, мінімального ковзання та меншої вібрації. До речі, завжди зберігайте ремені при температурі від +15°С до +25°С у сухому місці.

Бичі молотильного барабана

Заміна бичів молотильного барабана – коли і чому

Якщо профіль на бичеві молотильного барабану нижче 6 мм у максимальному положенні, ви дійсно повинні його замінити. Тільки правильний профіль зубців забезпечує оптимальну продуктивність молотьби, особливо при роботі з молотильними навантаженнями великої ваги.

Ланцюги

Заміна ланцюгів – коли і чому

Своєчасна заміна ланцюгів є критичною. Типові ознаки утоми металу – розбиті внутрішні пластини, зрізані штифти через пошкоджені внутрішні пластини або злами через втому металу. Також замінюйте їх, коли розтягування перевищує 3%, про що свідчить абразивний знос штифтів та втулок. Для перевірки ланцюга використовуйте датчик зносу.

Ножі для подрібнювачів

Заміна ножів для подрібнювачів – коли і чому

Зламані, пошкоджені чи зношені ножі для подрібнювачів можуть призвести до зниження якості різання та збільшення витрат палива та енергії – ви повинні замінювати ножі для подрібнювачів вчасно. Нові ножі для подрібнювачів збільшують якість подрібнення, мінімізують ризик простоїв та знижують загальну вартість експлуатації.