Пакування врожаю

Пакування врожаю

Пакування врожаю

Ідеальні тюки. Кожного разу

Існує багато причин для вибору оригінальних продуктів для пакування врожаю від John Deere. Спроектовані та випробувані для вашого прес-підбирача John Deere, вони створені для виконання свого призначення.

Наша продукція для упаковки врожаю є чудовим результатом тісної спільної роботи зі світовими лідерами у виробництві продукції для пресування. Комбінація їхнього знання всіх тонкощів пресування та суворих процедур перевірки та затвердження John Deere забезпечує видатну продуктивність у всіх областях.

Швидке завантаження, простота у використанні й довговічна конструкція. Наші продукти для пакування врожаю забезпечують високу продуктивність. Наша пакувальна сітка, наприклад, дає вам більше тюків з одного рулону, забезпечує кращий захист рослин і більш тривале збереження тюків, а також низьку вартість на один тюк.

Тепер додайте допомогу та експертну підтримку вашого дилера John Deere, і ви отримаєте вигідне партнерство. Ось чому має сенс завжди вибирати оригінальні продукти для пакування від John Deere.

Пакування врожаю

Розгорнути всіПриховати всі

Пакувальна сітка

Пакувальна сітка John Deere з системою Zebra

Система John Deere Zebra підвищує ефективність вашої роботи. Широка смуга допомагає правильно завантажити рулон сітки в прес-підбирач. Під час завантаження вона також вказує, в якому напрямку сітка розгортається з тюка. Червона смужка у середині тюка з'являється, коли сітки на рулоні вистачить, щоб обгорнути лише ще 5-6 тюків, даючи вам змогу завчасно спланувати наступну зміну. 

Сітка XtraNet

Пакуйте тюки весь день за меншу ціну.

Лише пакувальна сітка John Deere спеціально розроблена для прес-підбирача John Deere. Її система Zebra забезпечує легке завантаження в прес-підбирач та легке розгортання, коли настає час заправки. Міцна

 • Підвищена ефективність – Робить в 1,5 рази більше тюків, ніж стандартні рулони сітки довжиною 3000 метрів. Два рулони сітки XtraNet 4500 можуть забезпечити достатню кількість сітки для пакування тюків протягом усього дня, незалежно від виду урожаю, який ви збираєте.
 • Кращий захист – Завдяки технології Edge to Edge, сітка охоплює всю ширину тюка для кращого захисту врожаю. Ваші тюки є стійкими щодо несприятливих погодних умові, зберігаються і транспортуються краще.
 • Підвищена міцність сітки – Максимальна продуктивність, навіть на важких культурах.
 • Хороша вага рулону – Додаткова довжина без додаткової ваги.
 • Гарантована довжина – Ви отримуєте те, за що платите, гарантовано.
 • Невисока ціна на тюк – Рулон сітки XtraNet 4500 дає вам більше, ніж неоригінальні альтернативи. Підрахуйте вартість сітки на тюк, який ви обертаєте, і ви дізнаєтесь, що XtraNet – це відмінне співвідношення ціни та якості.

XtraNet 3600 Більше тюків на рулон, ніж при пакуванні стандартною пакувальною сіткою.

 • Кращий захист – Завдяки технології Edge to Edge, сітка охоплює всю ширину тюка для кращого захисту врожаю. Ваші тюки є стійкими щодо несприятливих погодних умові, зберігаються і транспортуються краще.
 • Підвищена ефективність – Робить в 1,2 рази більше тюків, ніж стандартні рулони сітки довжиною 3000 метрів.
 • Підвищена міцність сітки – Максимальна продуктивність, навіть на важких культурах
 • Гарантована довжина – Ви отримуєте те, за що платите, гарантовано.
 • Невисока ціна на тюк – Рулон сітки XtraNet 3600 дає вам більше, ніж неоригінальні альтернативи. Підрахуйте вартість сітки на тюк, який ви обертаєте, і ви дізнаєтесь, що XtraNet – це відмінне співвідношення ціни та якості.

Сітка CoverEdge

Провідний захист країв ваших тюків.

Пакувальна сітка CoverEdge має унікальні еластичні крайові нитки, що дозволяє сітці перекривати край тюка. Це забезпечує кращий захист тюків та усуває виступи на тюках. Пакувальна сітка CoverEdge призначена для роботи з прес-підбирачами John Deere, і її можна придбати тільки у вашого дилера John Deere.

CoverEdge 3800 Кращий захист для ваших тюків

 • Пластикові стрижневі вставки – Сітка John Deere CoverEdge тепер поставляється з стрижнями, які мають пластикові вставки на кінці. Ці пластикові стрижні забезпечують зручність та сумісність з John Deere CoverEdge у всіх прес-підбирачах, що використовують систему підтримки рулонів.
 • Кращий захист від непогоди – З покритими краями тюків вірогідність потрапляння в тюк дощу або вологи знижується.
 • Зменшені втрати врожаю – Гладкі краї міцно тримають урожай всередині тюків, зменшуючи втрати врожаю та полегшуючи зберігання.
 • Кращі тюки для силосу– Завдяки унікальним еластичним крайовим ниткам, пакувальна сітка CoverEdge витягує врожай на виступи тюка, допомагаючи усунути захоплення повітря під час обгортання плівкою.
 • Кращий вигляд тюків – Підрядники з пакування, зробіть ваших клієнтів щасливими, зробивши ідеальні тюки, які краще зберігаються і транспортуються!
 • Зручніша обробка – CoverEdge зберігає зібраний врожай всередині тюку в процесі транспортування, тому тюки добре виглядають навіть після транспортного оброблення.
 • Низька ціна на тюк – Рулон сітки John Deere CoverEdge дійсно коштує більше, ніж рулон стандартної пакувальної сітки, але ви отримуєте набагато більше. Підрахуйте вартість сітки на тюк, який ви обертаєте, і ви дізнаєтесь, що CoverEdge – це відмінне співвідношення ціни та якості.

Пакувальна сітка

Назва продуктуШиринаДовжина рулонуКількість рулонів на піддоні
Рулон John Deere Xtranet 3600 м 123 см 3 600 м 28
Рулон John Deere Xtranet 4 500 м 123 см 4 500 м 28
Рулон John Deere CoverEdge 3 800 м 130 см 3 800 м 28

 

Шпагат

Шпагат XtraTwine Висока міцність, легке завантаження.

Шпагати з лінійки продуктів John Deere XtraTwine виготовлені з найвищими технічними характеристиками та допусками, з 100% первинних полімерних матеріалів, та охоплюють всі види шпагатів. Від найлегшого до найважчого: ми маємо будь-який шпагат відповідно до ваших потреб.

Всьому асортименту звичайних шпагатів для невеликих квадратних тюків сіна та тюків соломи відповідає лінійка шпагатів XtraTwine для рулонного пакування від John Deere, яка також включає шпагат підвищеної якості John Deere XtraTwine+, що забезпечує більш економічні переваги завдяки вдосконаленій технології виробництва та поліпшеній сировини. Ми маємо в наявності повний асортимент шпагатів для великих тюків Big Bale для задоволення будь-яких ваших вимог щодо шпагатів, як для легких зернових культур, так і для важких кормів високої щільності.

 • Додаткова міцність. Шпагати John Deere XtraTwine виготовляються з сировини найвищого класу. Це забезпечує найкращу якість та продуктивність для бездоганного пакування в тюки.
 • Система легкої подачі. Всі шпагати John Deere XtraTwines виготовляються з центрами ‘легкої подачі’ котушки, щоб зменшити ризик витягування шпагату з початку котушки.
 • Забезпечення якості. Шпагати John Deere XtraTwine виготовляються відповідно до системи забезпечення якості, що гарантує одноманітність та узгодженість у всьому.

Шпагат

Тип прес-підбирачаНазва продуктуДовжина упаковкиКолірЗовнішній вигляд упаковкиУпаковок на піддоні
Прес-підбирач HD Шпагат John Deere HD XtraTwine 1 180 м Білий 1 котушка 80
Великий прес-підбирач для прямокутних тюків Велика котушка шпагату John Deere XtraTwine 130 1 260 м Коричневий 1 котушка 80
Великий прес-підбирач для прямокутних тюків Шпагат для великих тюків John Deere XtraTwine 7200 2 195 м Коричневий 2 котушки 56

 

Стретч-пакування

Стретч-плівка XtraFilm

Краще прилипає, краще захищає. Тепер довша.

Плівка John Deere XtraFilm гарантує максимальну продуктивність, підтриману командою, якій ви довіряєте.

 • Підвищена ефективність Використовуйте плівку John Deere XtraFilm 750 мм х 1 650 м і отримайте на 10% більше тюків, ніж з плівкою 750 мм х 1 500 м.
 • Краще прилипання Пластик плівки John Deere XtraFilm має неперевершені властивості прилипання. Це забезпечує потужне герметичне ущільнення для будь-яких тюків – за будь-яких умов.
 • УФ-захист Пластикова плівка John Deere XtraFilm захищена потужним УФ-інгібітором, щоб зменшити розкладання під дією сонячного світла.
 • Стійкість до проколів та розривів Плівка John Deere XtraFilm пропонує найкращий захист від проколювання. Вона має виняткову міцність, що забезпечує високу стійкість до розриву.
 • Багатошаровий коекструдований плівковий пластик John Deere XtraFilm ‒ це багатошарова коекструдована плівка, виготовлена з 100% первинних полімерів, що має найбільшу міцність при обгортанні тюка.

Стретч-пакування

Назва продуктуРозмір рулонуКолірКількість рулонів на піддоні
Плівка XtraFilm 750 мм х 1 500 м Зелена / Чорна 40
Плівка XtraFilm 750 мм х 1 650 м Чорна 40