Фільтри

Фільтри

Фільтри John Deere є необхідним доповненням до наших першокласних рідин для технічного обслуговування. Доведено, що вони захищають ваше обладнання від шкідливих часток, що потрапляють до системи, та водночас подовжують термін служби вашого обладнання.

Ми розробляємо наші фільтри з високоякісного матеріалу, який може вловити часточки розміром з одну п'яту ширини людського волосся! Ви обов'язково помітите довший інтервал обслуговування та кращий загальний захист.

Розгорнути всіПриховати всі

Масляні фільтри

Масляні фільтри

Масляні фільтри John Deere розроблені спеціально для поглинання невеликих часток, таких як бруд та інші забруднюючі речовини, перш ніж вони забруднять ваш двигун. Брудне масло сповільнить вас, що призведе до меншої продуктивності та коротших інтервалів обслуговування. Ось чому фільтри John Deere тестуються для переконання в тому, що вони захоплюють більше пилу, ніж фільтри нижчої якості.

Коли ви обмірковуєте, які масляні фільтри придбати, пам'ятайте про наступне:

 • Якщо фільтр не має достатньої місткості для зберігання бруду, брудна олива почне обходити фільтр до того, як настане час його заміни.
 • Обхід фільтра впустить сміття до двигуна, спричиняючи непотрібний знос.

Переваги:

 • Рівні складки та інтервали картриджу забезпечують рівномірну фільтрацію для кращого загального захисту без пропусків.
 • Спіральна та обжимна центральна трубка додатково запобігає руйнуванню картриджа та потраплянню небажаних часточок у вашу систему.
 • Гумові прокладки забезпечують більш щільну ізоляцію, ніж пластикові прокладки, що використовуються у фільтрах конкурентів.

Паливні фільтри

Паливні фільтри

Паливні фільтри John Deere

Коли справа доходить до вашого палива, вода є ворогом номер один. Ось чому паливні фільтри John Deere розроблені не тільки для захоплення води, але й для її відштовхування. Наші фільтри мають вкриті картриджі, які не впускають воду, а також запобігають утворенню іржі та росту мікроорганізмів, що можуть зіпсувати ваше паливо і призвести до його надмірного споживання.

Переваги:

 • Щільні складки та інтервали картриджу забезпечують високу здатність поглинання часточок води та пилу, перш ніж вони зіпсують ваше паливо.
 • Вкритий картридж відштовхує воду та запобігає її просочуванню в паливо, на відміну від невкритих картриджів.
 • Щільна ізоляція між картриджем та корпусом фільтра гарантує, що нефільтроване брудне паливо не потрапить у двигун.

Повітряні фільтри

Повітряні фільтри

Повітряні фільтри John Deere

Повітряні фільтри John Deere – це ще одна високоякісна лінія захисту від забруднюючих речовин, що вторгаються у ваш двигун. Вони знижують знос двигуна шляхом видалення пилу, бруду та інших забруднюючих речовин із вхідного повітря. Вони дуже ефективні, коли мова йде про захоплення небажаних частинок.

Переваги:

 • Рівні складки та більше фільтруючого матеріалу забезпечують високу ефективність та більш тривалий інтервал заміни.
 • Належний повітряний потік забезпечує мінімальне обмеження потоку при захопленні більшої кількості забруднюючих речовин, на відміну від фільтрів провідних конкурентів.
 • Щільна ізоляція не дозволяє забруднюючим речовинам уникати фільтра.

Гідравлічні фільтри

Гідравлічні фільтри

Гідравлічні фільтри John Deere

Наші гідравлічні фільтри розроблені спеціально для захисту гідравлічних систем John Deere від зносу компонентів та потоку гідравлічних викидів. Вони не впускають забруднюючі речовини та не дають осаду та кислотам руйнувати вашу машину.

Переваги:

 • Рівні складки забезпечують більш високу місткість забруднюючих речовин та триваліший інтервал обслуговування.
 • Надгарячий плавкий клей зміцнює картридж та забезпечує рівні інтервали.