Акумулятори

Акумулятори John Deere

Акумулятори – сила виконання

Розглядаєте ви акумулятори Performance з нашої стандартної лінійки, або лінію StrongBox для робіт у важких умовах, у нас знайдеться рішення для будь-яких ваших потреб. І хоча наші акумулятори мають бренд John Deere, вони підходять для більшості будь-яких марок автомобілів або обладнання.

У вашого офіційного дилера John Deere ви знайдете повний спектр найякісніших акумуляторів, повністю заряджених і готових до роботи. Навіщо погоджуватися на менше?

Довговічна конструкція

Як і все інше в John Deere, ваш акумулятор був створений для забезпечення багаторічного надійного сервісу. Тому, коли нарешті настає час замінити його, не ризикуйте. Обирайте оригінальне і найкраще – та насолоджуйтесь тією ж перевіреною продуктивністю, яку ви завжди мали.

Наші акумулятори гарантують:

 • Найкращі пускові показники навіть в екстремальних робочих умовах
 • Надзвичайну вібростійкість: довший термін служби в порівнянні з конкурентами відповідно до тесту на вібростійкість SAE J930, проведеним незалежною лабораторією.
 • Високий ресурс заряду та розряду, навіть при вимкненому двигуні
 • Покращену енергетичну ефективність

Покладіться на якісні акумулятори John Deere для:

 • Сільськогосподарської техніки
 • Важкої комерційної та промислової техніки
 • Човнів, квадроциклів, мотоциклів та гольф-колясок
 • Легких вантажних автомобілів, пікапів, мікроавтобусів та легкових автомобілів
Акумулятори John Deere серії Strongbox

Акумулятори John Deere серії StrongBox

Акумулятори John Deere серії StrongBox поставляються в двох основних різних класах відповідно до вашої системи напруги та експлуатаційних вимог. Невід'ємною стандартною особливістю всіх класів є неперевершена працездатність в циклічному режимі, а також можливість збереження резервної потужності. Всі акумулятори John Deere серії StrongBox виготовлені з урахуванням жорстких вимог John Deere з використанням найякісніших матеріалів і сучасних технологій. В результаті жодна інша марка на ринку не може зрівнятися з високоякісною конструкцією та комп'ютерним дизайном внутрішніх та зовнішніх компонентів.

Акумулятори серії Strongbox

Розгорнути всіПриховати всі

Strongbox

Акумулятори серії Strongbox

Акумулятори John Deere серії StrongBox є основою нашої лінійки акумуляторів — виготовлені з урахуванням технічних вимог John Deere з використанням найякісніших матеріалів і сучасних технологій.

Якісні конструктивні особливості:

 1. Заводський сухий заряд для початкового зберігання.
 2. Розмір наскрізних зварених міжсекційних роз'ємів на 12 відсотків більше, ніж у інших марок акумуляторів, що дає змогу витримувати сильну вібрацію, забезпечувати швидкий запуск та надійну потужність при сильному холоді.
 3. Супер-конструкція з радіальними сітками отворів та внутрішнім бортиком дозволяє більш ефективне проходження струму, забезпечуючи вищу амплітуду запуску двигуна, швидкість заряду та корозійну стійкість.
 4. Над-важкі пластини забезпечують більшу запасну потужність для надзвичайно холодних днів.
 5. Конвертні сепаратори з мікропористого пластику усувають електричні короткі замикання, запобігаючи контакту позитивних матеріалів з негативною пластиною. Крім того, вони запобігають корозії та неправильному розташуванню сепараторів, що може спричинити короткі замикання.
 6. Епоксидно-зкріплені пластини роблять акумулятори StrongBox більш міцними, ніж акумулятори з пластинами, які зкріплені термореактивним клеєм. Також зменшується вібрація, що є основною причиною несправності комерційних акумуляторів.

Застосування

Усі види обладнання для важких та легких умов експлуатації, що використовуються у фермерських господарствах та на будівельних майданчиках; а також комунальна та газонно-садова техніка, електромобілі, допоміжні спортивні транспортні засоби і квадроцикли.

Strongbox ST

Акумулятори StrongBox ST
У додаток до тих самих відмінних функцій, які мають звичайні акумулятори John Deere StrongBox, акумулятори StrongBox ST оснащені решіткою зі срібного сплаву, призначеною для подовження терміну служби акумулятора в умовах експлуатації при високих температурах.

Якісні конструктивні особливості:

 • Конструкція зі срібного сплаву протистоїть корозії та забезпечує більш тривалий термін служби при високих температурах.
 • Ефективна радіальна модель забезпечує більш швидкі високовольтні запуски.
 • Рейки по всьому периметру рамки збільшують довговічність та забезпечують тривалий термін служби.
 • Міцний дизайн литої решітки зі збільшеним внутрішнім діаметром ґратового дроту покращує корозійну стійкість і підвищує довговічність.
 • Малі отвори решітки сприяють збереженню активного матеріалу.
 • Великі ширина і висота бортика збільшують довговічність та забезпечують тривалий термін служби.
 • Не потребує обслуговування — немає необхідності додавати воду під час нормальної експлуатації.

Застосування
Усі види обладнання для важких та легких умов експлуатації, що використовуються у фермерських господарствах та на будівельних майданчиках; а також комунальна та газонно-садова техніка, електромобілі, автомобілі, позашляховики, човни, мото- і квадроцикли

 

StrongBox Wet

Акумулятори StrongBox Wet
Акумулятори типу StrongBox Wet від John Deere, як і будь-які акумулятори StrongBox, відповідають усім стандартам якості John Deere. Вони призначені для задоволення вимог до обладнання John Deere.

Якісні конструктивні особливості:

 • Повністю активовані, готові до експлуатації
 • Краща стабільність циклу
 • Дуже низьке споживання води
 • Дуже низький саморозряд
 • Сплав: PbCaSn (свинець/кальцій/олово)

Застосування:
Усі види обладнання для важких та легких умов експлуатації, що використовуються у фермерських господарствах та на будівельних майданчиках; а також комунальна та газонно-садова техніка, електромобілі, позашляховики та квадроцикли. Решітки акумуляторів StrongBox Wet виготовлені за технологією, яка доказує явне покращення життєвого циклу акумулятора, підвищення його безпеки та вихідної потужності

Технологічні переваги:

 • Оптимізована вібростійкість
 • Покращена енергетична ефективність

1 – Технологія
Стабільна і повна структура сітки решітки сама по собі мінімізує розширення решітки та запобігає
коротким замиканням.

Перевага: Явне збільшення терміну служби.

2 – Конструкція решітки
Створена для максимального потоку струму, конструкція решітки сприяє більш швидкому поновленню заряду та оптимальній провідності. Конструкція забезпечує більше свинцю в місцях найвищого електричного струму.

Перевага: Значно вища потужність запуску

3 – Структура решітки
Решітку вироблено методом безперервного, високоточного штампування, що забезпечує надійну структуру і відмінну адгезію пасти активної маси.

Перевага: Висока якість, стабільна структура решітки, значно більша пускова потужність та мінімальна корозія

Strongbox MowPro

Акумулятори StrongBox MowPro
Для всіх видів газонно-садової техніки.

StrongBox MowPro є ще одним переможцем у нашій лінійці високоякісних акумуляторів для тяжких умов експлуатації. Він спеціально розроблений для забезпечення надійних пускових характеристик газонно-садової техніки.

Він забезпечує такі ж надійні функції та додаткові переваги, як звичайні акумулятори StrongBox — скріплені пластини, розмір міжсекційних роз'ємів більший на 25 відсотків, суперрадіальні решітки, надміцні пластини тощо.

Акумулятор John Deere лінійки Performance

Акумулятори серії Performance

Акумулятор John Deere лінійки Performance Економічна альтернатива лінійці високоякісних акумуляторів StrongBox. Створений для задоволення або перевищення галузевих технічних характеристик; ідеально підходить для використання в умовах, що не вимагають ексклюзивних технологій та оригінального дизайну акумулятора StrongBox.

Особливості якісного дизайну:

 • Контейнер і кришка вироблені з поліпропілену високої міцності.
 • Посилені з'єднання захищають від вібрації.
 • Конвертні сепаратори усувають електричні короткі замикання і запобігають корозії.
 • Надійна робота
 • Висока пускова потужність у всі сезони
 • Оптимальна тривалість зберігання & енергії

Застосування:

Сільське господарство, комерція, автомобілі, легкі вантажні автомобілі, спортивний інвентар, газонне та садове обладнання, комунальний транспорт, гольф-коляски, електричні транспортні засоби та морський транспорт.

Аксесуари для акумуляторів

Широкий вибір аксесуарів для акумуляторів John Deere включає в себе:

 • зубчаті зажими, "крокодили"
 • роз'єми
 • акумуляторні клеми
 • вушка
 • ремені заземлення
 • Вимикачі елементів живлення:
  ідеально підходять для простої та економічної іммобілізації коштовного обладнання

…все, що вам потрібно.

Кабель для підключення акумулятора:

вибір від 400 A до важкого режиму 600 A

Зарядний пристрій для акумуляторів:

Вибір повністю автоматичних зарядних пристроїв для обслуговування і подовження терміну служби вашого акумулятора, включаючи:

- Моделі зарядних пристроїв зі регульованим струмом від 0,8 А до 90 А

- Індикатор стану акумулятора

John Deere - це ваш універсальний магазин акумуляторів та аксесуарів. Щоб дізнатися більше, натисніть тут для перегляду повного каталогу аксесуарів.

Щоб дізнатись більше, натисніть тут