AutoPathТехнології точного землеробства

  • Автоматичне керування прокладанням рядків відповідно до пори року, ширини смуги та виду роботи, як-от обробки ґрунту або збирання врожаю
  • Запобігання пошкодженню культури завдяки тому, що машина завжди залишається на рядках посіву
  • Економія часу налаштування завдяки створенню ліній ведення
  • Максимально ефективне збирання полеглої культури, навіть якщо рядків не видно
ЗАПОВНЮВАЧ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ТЕКСТУ

Як це працює

Під час обробку ґрунту або посівної приймач StarFire, який встановлено на машині, записує точне положення кожного ряду культури. Ці дані автоматично зберігаються в John Deere Operations Center і використовуються функцією AutoPath для створення точних ліній ведення для кожного рядка культури. Інформація про лінії може використовуватися й в інших операціях протягом сезону. До ліній ведення належать зовнішні/внутрішні межі, поворотні смуги та рядки культури.

ThumbnailJohn Deere S700

Переваги

Якщо ви використовуєте різноманітні знаряддя для посіву, внесення добрив, обприскування або збирання врожаю, система AutoPath™ забезпечить точне слідування рядкам під час будь-яких операцій. Ви також зможете виконувати точний посів в смугу при смуговому обробітку ґрунту для отримання максимального врожаю. Під час збирання врожаю машина буде скерована до потрібної початкової точки за допомогою навігаційних ліній, які автоматично розраховуються відповідно до ширини жатки. Збирання врожаю в умовах полеглих культур також виконується легко, тому що машина знає точно, де знаходяться рядки.

Точне землеробство

Технології точного землеробства

Дізнайтеся, як різні технології точного землеробства John Deere можуть допомогти вам у виконанні широкого спектру сільськогосподарських операцій.