Active Fill ControlТехнологія точного землеробства

  • Максимізація комфорту оператора
  • Максимізація ефективності збирання врожаю
  • Можливість збирання врожаю навіть менш досвідчними операторами з максимальною продуктивністю
  • Цілодобове збирання врожаю з мінімальною втратою
ЗАПОВНЮВАЧ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ТЕКСТУ

Збирання кормів без напруження

Уявіть, наскільки життя було б простішим, якби керування силосопроводом вашого силосозбирального комбайна відбувалося автоматично. Як оператор, ви можете спокійно працювати, забезпечуючи оптимальне наповнення та уникаючи розсипання культури. Ви можете повністю сконцентрувати свою увагу на роботі машини в цілому та налаштуваннях для оптимальної загальної продуктивності.    

Заднє розвантаження

Заднє розвантаження*

Система активного контролю заповнення John Deere (AFC) використовує стереоскопічну камеру для автоматичного керування обертанням і положенням заслінки силосопровода. Система може активно відстежувати транспортні засоби та спрямовувати культуру з найкращої позиції для досягнення бажаної стратегії заповнення. Вона автоматично наповнює причепи до максимальної ємності, дозволяючи оператору сконцентруватися на виконанні завдань, що пов’язані з продуктивністю, наприклад на оптимізації машини. Система Active Fill Control також може автоматично регулювати положення силосопровода в умовах заднього розвантаження, наприклад під час роботи на новому полі.

* потрібен приймач StarFire™

Інтелектуальне наповнення для кращої продуктивності

Система активного контролю заповнення (AFC) використовує технологію на основі камер для підвищення продуктивності за рахунок мінімізації розсипання та зменшення стресу і втоми оператора.

Після увімкнення системи активного контролю заповнення (AFC) вона визначає краї причепа та рівень заповнення причепа, щоб застосувати стратегію заповнення, яка забезпечує рівномірне заповнення.

Завдяки світлодіодним індикаторам на силосопроводі рівномірного наповнення можна досягнути за будь-яких умов, зранку до ночі, під час дощу та в сутінках.

Точне землеробство

Технології точного землеробства

Дізнайтеся, як різні технології точного землеробства John Deere можуть допомогти вам у виконанні широкого спектру сільськогосподарських операцій.