AutoTracТехнологія точного землеробства

  • Менше навантаження на оператора, зменшення пропусків і накладення
  • Зниження виробничих витрат на 8 %* — залежно від завдання
  • Збільшення продуктивності до 14 %**
  • Більша тривалість робочих днів в умовах поганої видимості
  • Зменшене ущільнення ґрунту

Збільшіть свою продуктивність

Система AutoTrac підвищує вашу продуктивність за рахунок зниження виробничих витрат та підвищення ефективності рульового керування. З AutoTrac ви зможете легко впоратися з прямими, кривими та круговими маршрутами й працювати з комфортом в умовах поганої видимості. Відчувши переваги системи AutoTrac, ви ніколи не захочете відмовитись від неї.

Ефективність системи AutoTrac™

Ефективність системи AutoTrac™

Надійно зберігайте, створюйте резервні копії та виконуйте підтримку даних налаштування AutoTrac™, наприклад, зміщення машини та знаряддя, межі та навігаційні лінії в John Deere Operations Center.

Основні функції та переваги системи AutoTrac™

Система AutoTrac™ допомагає в процесі навігації машини й підвищує ефективність протягом усього року.

Вищі прибутки з меншим перекриттям

Вищі прибутки з меншим перекриттям

Більшість сільськогосподарських операцій вимагають декількох проходів. Використання системи навігації AutoTrac™ мінімізує перекриття завдяки постійній ширині міжрядь і знижує витрати на насіння та добрива, а також загалом зменшує загальне використання обладнання. Система навігації також дозволяє використовувати одні й ті ж смуги руху з року в рік, мінімізуючи площу поля, на якій працює важка техніка, і створюючи тверду ґрунтову поверхню для ефективної роботи трактора.

Різноманітні варіанти маршрутів

Різноманітні варіанти маршрутів

Не всі поля мають однакову форму, розмір або стан. Тому система AutoTrac дозволяє операторам обладнання вибирати з широкого спектру навігаційних моделей, включаючи пряму траєкторію, криві AB, адаптивні кола, кругові маршрути, а також дозволяє міняти маршрути місцями.

Зменшення втомлюваності оператора

Зменшення втомлюваності оператора

Час і енергія є безцінними чинниками в процесі землеробства. AutoTrac™ допомагає процесу кермування збільшити продуктивність оператора та зменшити втому, забезпечуючи операторам більшу пильність і можливість зосередитися на критичних налаштуваннях знаряддя та мінливих польових умовах.

Точне землеробство

Технології точного землеробства

Дізнайтеся, як різні технології точного землеробства John Deere можуть допомогти вам у виконанні широкого спектру сільськогосподарських операцій.

 * Джерело: Lohnunternehmen — 2010, № 1
** Джерело: Landtechnik — 2006, № 6