Рішення з навігації

Рішення з навігації

Універсальні системи для кожної сфери застосування

У вашому парк техніки є машини й інших виробників, окрім John Deere? Жодних проблем. Ми пропонуємо широкий спектр систем навігації для багатьох виробників машин і сфер застосування. Це стало можливим завдяки тому, що ми розробляємо й створюємо власні системи навігації. Ми можемо пристосувати електронні системи для різних окремих машин. Спитайте в свого дилера, як скористатися перевагами автоматичного кермування.

Безперешкодна інтеграція

Безперешкодна інтеграція

Усі наші компоненти взаємозамінні, і навіть якщо у вас машина не жовто-зеленого кольору, ви все одно зможете користуватися перевагами технологій точного землеробства John Deere.

Простота у використанні

Простота у використанні

Усі компоненти й програмне забезпечення ми створюємо самі. Розроблені фермерами, для фермерів — наші рішення прості у використанні й створені для забезпечення тривалого робочого терміну служби.

Вимірювана прибутковість

Вимірювана прибутковість

Ваші дані надійно зберігаються в John Deere Operations CenterТМ для детального аналізу ефективності машини, врожайності та інших параметрів, щоб підтримати вашу прибутковість.

Connected Support

Connected Support

Інтелектуальне сільське господарство — це не лише технології точного землеробства. Це також збільшення часу безперебійної роботи ваших машин. Надана вашим дилером, John Deere Connected Support™ забезпечує широкий спектр послуг з моніторингу машин і проактивних послуг, які допоможуть вам працювати в будь-яких умовах майбутнього.

John Deere полегшує точне землеробство для вас

Ми створили серію коротких відеороликів, в яких пояснюються деякі переваги наших інструментів точного землеробства. Щоб знайти те, що вас цікавить, просто прокручуйте список праворуч.

Системи автоматизації

Системи автоматизації

Позбавтеся набридливих повторюваних операцій за допомогою наших контролерів і програмованих пристроїв. Вони допоможуть вам оптимізувати продуктивність машини й усунути коштовні помилки.

Землеробство з урахуванням особливостей ділянки

Землеробство з урахуванням особливостей ділянки

Дізнайтеся, як польові дані з кількох джерел використовуються для створення карт змінної норми, які дозволяють керувати окремими ділянками поля для поліпшення зростання та врожайності.

Розумне землеробство: основи

Розумне землеробство: основи

Щоб почати використовувати рішення точного землеробства, вам знадобиться лише приймач, дисплей, зв'язок JDLink™ та обліковий запис у John Deere Operations Center™. І на додаток, доступ до John Deere Operations Center™ безкоштовний!