Висаджування й висівання

Аналіз і підготовка

Використовуючи дані карт врожайності з John Deere Operations Center™ в поєднанні з іншими даними, якщо вони доступні (відбір проб ґрунту задля визначення вмісту поживних речовин, супутникове визначення біомаси тощо), можна легко створювати карти змінних норм висівання. Ви можете зробити це самостійно або разом зі своїм агрономом чи спеціалістом з точного землеробства, який працює на вашого місцевого дилера.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Виконання робіт в полі

Заповнивши карти висіву, ви можете створити план роботи для окремих полів з навігаційними лініями для вашої сівалки і надіслати його на трактор. Завдяки сумісності з ISOBUS налаштування сівалки з'являться на дисплеї трактора одразу після її під'єднання. Коли трактор вийде на поле, завдання автоматично з'явиться на дисплеї. Все, що водій повинен зробити, це підтвердити завдання, а потім приступити до його виконання.

Якість — це все! Головне — робити все правильно.

cattle-farmer
James Dyer
Farm Owner

Історії клієнтів

Кожна насінина дорогоцінна

Кожна насінина дорогоцінна

Компанія John Deere спільно з Saaten-Union шукає нові способи оптимізації рядкового висівання. Для цього завжди мають бути під рукою технічні й агрономічні знання.

Прийшов час сівби зі змінною нормою!

Прийшов час сівби зі змінною нормою!

Змінна норма висівання — це не лише підвищення врожайності й скорочення витрат. Це також адекватне реагування на зменшення кількості опадів, спричинене кліматичними змінами. Деякі французькі фермери й підрядники пояснюють, як вони вирішують ці проблеми.