Технології точного землеробства: Основи

Розумне землеробство: Основи
Дисплеї

Дисплеї

Наші інтуїтивно зрозумілі сенсорні дисплеї — це мозок, який лежить в основі технологій точного землеробства John Deere. Сумісні з ISOBUS дисплеї мають просте меню й налаштовувані екрани.

Приймачі StarFire™

Приймачі StarFire™

Супутникові приймачі StarFire™ нашої розробки й виробництва використовують власну всесвітню мережу опорних станцій і пропонують чудову точність сигналу

Підключення JDLink™

Підключення JDLink™

JDLink™ забезпечує двостороннє підключення для автоматичного передавання даних про культуру та машини до John Deere Operations Center™ і для віддаленого моніторингу в режимі реального часу.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™ надійно зберігає всі дані про вашу машину та врожай. Дані доступні з будь-якого пристрою та можуть бути надані більш ніж 200 партнерам, які пропонують програмні продукти для інтелектуальних сільськогосподарських рішень, щоб забезпечити краще прийняття рішень.

Безперешкодна інтеграція

Безперешкодна інтеграція

Усі наші компоненти взаємозамінні, і навіть якщо у вас машина не жовто-зеленого кольору, ви все одно зможете користуватися перевагами технологій точного землеробства John Deere.

Простота у використанні

Простота у використанні

Усі компоненти й програмне забезпечення ми створюємо самі. Розроблені фермерами, для фермерів — наші рішення прості у використанні й створені для забезпечення тривалого робочого терміну служби.

Вимірювана прибутковість

Вимірювана прибутковість

Ваші дані надійно зберігаються в John Deere Operations CenterТМ для детального аналізу ефективності машини, врожайності та інших параметрів, щоб підтримати вашу прибутковість.