Землеробство з урахуванням особливостей ділянки

site-specific-farming

Вносьте потрібну кількість у потрібному місці

Землеробство з урахуванням особливостей ділянки може трансформувати економіку вашого господарства, використовуючи лише такі матеріали, як насіння, хімічні речовини й добрива саме там, де вони потрібні. Завдяки поєднанню технологій точного землеробства John Deere та аналітичних інструментів управління це дозволить забезпечити новий рівень розуміння й точності вашого господарства.

Управління секціями

Управління секціями

Використовуючи дані картографування полів, секції знаряддя вмикаються й вимикаються для внесення точної кількості продукту.

Керування змінною нормою

Керування змінною нормою

Точно контролюйте кількість посівного матеріалу, добрив або хімікатів для оптимізації врожайності культур.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Бортова лабораторія для вимірювання складових елементів силосу, органічних добрив та пшениці в режимі реального часу.

Безперешкодна інтеграція

Безперешкодна інтеграція

Усі наші компоненти взаємозамінні, і навіть якщо у вас машина не жовто-зеленого кольору, ви все одно зможете користуватися перевагами технологій точного землеробства John Deere.

Простота у використанні

Простота у використанні

Усі компоненти й програмне забезпечення ми створюємо самі. Розроблені фермерами, для фермерів — наші рішення прості у використанні й створені для забезпечення тривалого робочого терміну служби.

Вимірювана прибутковість

Вимірювана прибутковість

Ваші дані надійно зберігаються в John Deere Operations CenterТМ для детального аналізу ефективності машини, врожайності та інших параметрів, щоб підтримати вашу прибутковість.

Connected Support

Connected Support

Інтелектуальне сільське господарство — це не лише технології точного землеробства. Це також збільшення часу безперебійної роботи ваших машин. Надана вашим дилером, John Deere Connected Support™ забезпечує широкий спектр послуг з моніторингу машин і проактивних послуг, які допоможуть вам працювати в будь-яких умовах майбутнього.

John Deere полегшує точне землеробство для вас

Ми створили серію коротких відеороликів, в яких пояснюються деякі переваги наших інструментів точного землеробства. Щоб знайти те, що вас цікавить, просто прокручуйте список праворуч.

Розумне землеробство: основи

Розумне землеробство: основи

Щоб почати використовувати рішення точного землеробства, вам знадобиться лише приймач, дисплей, зв'язок JDLink™ та обліковий запис у John Deere Operations Center™. І на додаток, доступ до John Deere Operations Center™ безкоштовний!

Рішення з навігації

Рішення з навігації

Жодних пропусків і перекривань – повторюйте ті самі маршрути щоразу без жодного втручання з боку оператора. Пропонуючи дуже високу точність, ми розширили наш асортимент рішень навігації рішеннями для всіх марок обладнання.

Системи автоматизації

Системи автоматизації

Позбавтеся набридливих повторюваних операцій за допомогою наших контролерів і програмованих пристроїв. Вони допоможуть вам оптимізувати продуктивність машини й усунути коштовні помилки.