Збирання врожаю

Аналіз і підготовка

Якщо ви використовуєте іншу ширину жатки на комбайні або SPFH, ніж на інших знаряддях, переконайтеся, що навігаційні лінії правильно налаштовані для комбайна.
При збиранні кормів аналіз силосу за допомогою функції HarvestLab стане вам у пригоді, щоб почати планувати зимові запаси кормів.

Harvester Analysis and prepare

Виконання робіт в полі

Датчики врожайності та вологості, а також вимірювання складових за допомогою функції HarvestLab потребують калібрування на початку збору врожаю. Вам також потрібно перевірити, що дані з поля автоматично зберігаються в John Deere Operations Center™. Якщо ви наймаєте підрядника для збирання врожаю, ви можете або надати йому тимчасовий доступ до вашого облікового запису в John Deere Operations Center™, або попросити його передати дані після завершення збирання врожаю.

Технологія точного землеробства допомагає нам, бо ми маємо різноманітні типи ґрунтів.

Uk-farm-менеджер
Simon Beddows
Manager, Coppid Farming

Історії клієнтів

HarvestLab™: Найкраща якість силосу

HarvestLab™: Найкраща якість силосу

Правильна їжа робить тварин і фермерів щасливими. Підрядник Андреас Фейл (Andreas Feil ) знає це дуже добре. Завдяки HarvestLab™ 3000 він може проаналізувати врожай кукурудзи до останнього волокна ще в полі.

Точність як місія

Точність як місія

Клієнти агропідрядника Flaskamp уже понад 10 років користуються перевагами точного землеробства. Компанія підтримує прості операції початкового рівня, а також складні завдання точного землеробства.