Захист і вирощування

Аналіз і підготовка

Використовуючи дані карт врожайності з John Deere Operations Center™ в поєднанні з іншими даними, якщо вони доступні (відбір проб ґрунту задля визначення вмісту поживних речовин, супутникове визначення біомаси тощо), можна легко створювати карти змінних норм внесення добрив. Їх можна використовувати на обприскувачі, розкидачі мінеральних добрив або цистерні для гною, якщо вони обладнані HarvestLab. Ви можете зробити це самостійно або разом зі своїм агрономом чи спеціалістом з точного землеробства, який працює на вашого місцевого дилера. Для механічної прополки просапних культур вам потрібно переконатися, що ви маєте правильні навігаційні лінії для вашого знаряддя. Найкраще для цього підходить система AutoPath™, оскільки вона надає точні дані про розташування ліній посіву просапних культур, що дозволяє уникнути будь-яких потенційних пошкоджень.


john-deere-sprayer-specialist-with-customer

Виконання робіт в полі

Заповнивши карти змінних норм внесення добрив, ви можете створити план робіт для окремих полів із зазначенням навігаційних ліній для обприскувача, розкидача або цистерни для гною, обладнаної HarvestLab. Деталі завдання можуть бути надіслані безпосередньо на обприскувач або цистерну. Якщо ви використовуєте причіпний обприскувач або розкидач, завдання будуть надіслані на трактор. Завдяки сумісності з ISOBUS налаштування причіпного обприскувача або розкидача з'являться на дисплеї трактора одразу після його під'єднання. Коли трактор вийде на поле, завдання автоматично з'явиться на дисплеї. Все, що водій повинен зробити, це підтвердити завдання, а потім приступити до його виконання.

Для механічної прополки найкраще використовувати знаряддя, оснащені автоматичною навігацією, оскільки вони будуть точно слідувати засіяним рядам, записаним сівалкою.

Технологія допомагає мені зменшити вплив обприскування.

danish-farm-manager
Mathias Truel
Mørup Agro, Business Manager


Рішення для розумного землеробства

Перегляньте різні рішення і натисніть на технологію, щоб дізнатися, як вона може вам допомогти.

Історії клієнтів

Контроль точності просапування

Контроль точності просапування

Даніель Су (Daniel Sous) використовує John Deere Operations Center™ і його можливості взаємопідключення з більш ніж 200 сторонніми програмними продуктами для боротьби з бур’янами з урахуванням особливостей ділянки на південному заході Франції.

Цільове внесення рідкого гною підвищує врожайність пшениці

Цільове внесення рідкого гною підвищує врожайність пшениці

Цільове внесення азотних добрив у пшеницю за технологією ближнього інфрачервоного діапазону (NIRS) може підвищити врожайність до 5%. Хольгер Хаффельман (Holger Huffelmann) пояснює налаштування і можливості, які пропонує технологія NIRS.