Завдяки дослідженню, проведеному Геттінгенським університетом, ми настільки впевнені в якості зерна моделі S700, що гарантуємо, що ви можете досягти <1% подрібнених зерен у бункері. У протилежному випадку ми повернемо вам різницю за 50% зерна*, яке втрачається на полі.

Зерно
 

Подрібнене зерно = невидимі втрати

Подрібнені зерна можуть вплинути на ваш бізнес кількома шляхами:

  1. Штрафи або вирахування з рахунків за зерно, доставлене на елеватор.
  2. Погане проростання посівного матеріалу.
  3. Втрати в полі.

Перші два пункти впливають на прибуток не на кожній фермі, але останній стосується всіх. До того ж його дія непомітна для ока. Німецькі вчені* виявили, що до 50% загальної кількості подрібнених зерен, які створює комбайн, потрапляють до зернового бункера, а решта залишається на полі. Наприклад, на 500 га пшениці з урожайністю 8 т/га та ціною 160 євро/га втрати в полі можуть скласти до 12 800 євро! Оскільки подрібнені зерна не проростають, ці втрати не залишають на полі у вигляді зелених смужок, тому ви не дізнаєтеся про них, навіть якщо перевірите своє поле наступного року.

Ротор серії S700

Одинороторна система обмолоту і сепарації на комбайнах серії S дає очевидні переваги перед традиційними та гібридними системами.

Рослинна маса на S серії кілька разів проходить через зону обмолоту, в той час коли на барабані лише один раз. Зерно відділяється від колосся шляхом тертя, і цей "ефект тертя" дуже бережний до зерна, завдяки чому зерно майже не пошкоджується.

Припиніть втрачати тисячі євро через пошкодження зерна!

Якість зерна

Система Combine Advisor автоматично контролює рівень пошкодження зерен і підтримує втрати зерна в заданих межах, для збільшення прибутку. Вона використовує дві камери на відміну від інших аналогічних систем, у яких використовується лише одна камера. Це забезпечує вищій рівень точності. Тому ми можемо гарантувати якість зерна і <1% подрібнених зерен.

камера підіймача очищеного зерна

Швидкісна камера на зерновому елеваторі перевіряє кількість подрібнених зерен та інших матеріалів.

Швидкісна камера на елеваторі недомолоту перевіряє кількість обмолоченого зерна та кількість незернової частини.

На головному екрані Combine Advisor ви можете керувати всіма функціями автоматизації: установіть бажані цільові вихідні значення, переглядайте зображення з різних камер у реальному часі та перевіряйте, як комбайн змінював налаштування під час збирання врожаю, за допомогою кнопок історії.

Тут показано вихідне зображення камери реального часу в зерновому елеваторі. Подрібнені зерна виділені помаранчевим кольором. Сторонні матеріали виділені жовтим або зеленим кольором. Це набагато зручніше за традиційні перевірки вручну шляхом перегляду крізь скляну панель для спостережень.

 * Feiffer Consult, Harvest Poll, 2005 www.feiffer-consult.de