Самохідні кормозбиральні комбайни – Жодних проблем із різанням

самохідний-кормозбиральний-комбайн
Кормозбиральні комбайни серії 8000

Кормозбиральні комбайни серії 8000

Ми створили машини моделі 8000 із думкою про найважливіше: забезпечити можливість ефективніше виробляти більше високоякісного силосу. Випробовуйте стабільні параметри різання за мінімальних витрат на експлуатацію.

Кормозбиральні комбайни серії 9000

Кормозбиральні комбайни серії 9000

Першокласні можливості аналізу й документування даних щодо врожаю, неперевершена якість матеріалів, надійний зерновий процесор, а також відмінні двигуни роблять самохідні кормозбиральні комбайни серії 9000 машинами нового рівня.

9500 Pro: повна ефективність без AdBlue®

9500 Pro: максимальна ефективність

Підвищуйте продуктивність і ефективність за допомогою нашого провідного кормозбирального комбайна. Ця потужна система з підтримкою технологій i-ready і навігації відповідає всім вимогам для використання найновіших універсальних дисплеїв G5. Цю модель оснащено ефективними функціями автоматизації, як-от Pro-Touch, а також пакетом світлодіодного освітлення Premium. Зношувані запчастини DuraLine Premium і привод жатки для важких умов експлуатації забезпечують збирання врожаю без жодних турбот і за широкого спектру умов.

8600 Pro: продуктивність, підтверджена DLG

8600 Pro: продуктивність, підтверджена DLG

Модель 8600, яка під час випробувань продемонструвала пропускну здатність на рівні 239 т/год, забезпечує приголомшливу продуктивність і економічно ефективні 0,47 л/т. Вона підтримує технології i-ready і навігації та сумісна з найновішими універсальними дисплеями G5. Цю модель оснащено ефективними функціями автоматизації, як-от Pro-Touch, а також пакетом світлодіодного освітлення Premium. Зношувані запчастини DuraLine Premium і привод жатки для важких умов експлуатації забезпечують збирання врожаю без жодних турбот і за широкого спектру умов.

8500 Pro: новий рівень ваших очікувань

8500 Pro: новий рівень ваших очікувань

Високоефективна обробка сільськогосподарських культур і тягова потужність за будь-яких умов і з будь-якими культурами. Модель 8500 може похизуватися ефективними функціями автоматизації, як-от Pro-Touch, а також її оснащено пакетом світлодіодного освітлення Premium. Вона підтримує технології i-ready і навігації та відповідає всім вимогам для використання найновіших універсальних дисплеїв G5. Функція вловлювання каміння, зношувані запчастини DuraLine Premium і привод жатки для важких умов експлуатації забезпечують збирання врожаю без жодних турбот і за широкого спектру умов.

8200 Pro: новий двигун, більша потужність

8200 Pro: новий двигун, більша потужність

Віднині модель 8200 пропонує ще більше потужності й незмінні видатні тягові характеристики й ефективність обробки сільськогосподарських культур. А ще її оснащено автоматичною муфтою жатки. Модель відповідає всім вимогам для встановлення найновішого універсального дисплея John Deere G5, а також оснащено пакетом світлодіодного освітлення Premium. Зношувані деталі DuraLine Premium і функція виявлення каміння забезпечують безпроблемне збирання врожаю за широкого спектру умов, а функції на кшталт ProTouch сприяють ефективній автоматизації.

Нова серія 8000

Три нові моделі: дізнайтеся про наші нові моделі кормозбиральних комбайнів 8100, 8200 і 8300, які мають більшу потужність, оновлений дизайн, що робить їх схожими на моделі 9000, і сучасний високопродуктивний зерновий процесор John Deere преміум-класу.

Брошура

Ознайомлення з повною інформацією

Ефективніше виробництво забезпечує отримання якіснішого силосу. Ознайомтеся з докладними відомостями в спеціальній брошурі, де розповідається про рішення, реалізовані в кормозбиральному комбайні, що забезпечують ці можливості.

Підбирачі для трави

Підбирачі для трави

Для ретельного та високоефективного збору трави можна вибрати підбирач серії 6X9 або R.

Кукурудзяні жатки

Кукурудзяні жатки

Кукурудзяні жатки 300plus і 400plus відомі по всьому світу своєю високою ефективністю, надійністю й малими витратами на обслуговування.

Жатки для цільних рослин

Жатки для злакових рослин

Жатки ProfiCut від Zürn забезпечують оптимальний збір силосу із злакових рослин.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

За допомогою технології близького інфрачервоного відображення ви зможете отримати актуальні та точні аналітичні дані щодо корму й відразу внести своєчасні коригування в роботу.

Запасні частини

Запасні частини

Будь-який тип, будь-яка модель, будь-який вік. Увесь асортимент запчастин у дилера John Deere. Ознайомтеся з нашим величезним портфоліо.

* Тільки для дилерів-учасників. Зверніться до вашого дилера за інформацією.