Самохідні кормозбиральні комбайни – Жодних проблем із різанням

Кормозбиральні комбайни серії 8000

Кормозбиральні комбайни серії 8000

Ми створили машини моделі 8000 із думкою про найважливіше: забезпечити можливість ефективніше виробляти більше високоякісного силосу. Випробовуйте стабільні параметри різання за мінімальних витрат на експлуатацію.

Кормозбиральні комбайни серії 9000

Кормозбиральні комбайни серії 9000

Першокласні можливості аналізу й документування даних щодо врожаю, неперевершена якість матеріалів, надійний зерновий процесор, а також відмінні двигуни роблять самохідні кормозбиральні комбайни серії 9000 машинами нового рівня.

Нова серія 8000

Три нові моделі: дізнайтеся про наші нові моделі кормозбиральних комбайнів 8100, 8200 і 8300, які мають більшу потужність, оновлений дизайн, що робить їх схожими на моделі 9000, і сучасний високопродуктивний зерновий процесор John Deere преміум-класу.

Брошура

Ознайомлення з повною інформацією

Ефективніше виробництво забезпечує отримання якіснішого силосу. Ознайомтеся з докладними відомостями в спеціальній брошурі, де розповідається про рішення, реалізовані в кормозбиральному комбайні, що забезпечують ці можливості.

Підбирачі для трави

Підбирачі для трави

Для ретельного та високоефективного збору трави можна вибрати підбирач серії 6X9 або R.

Кукурудзяні жатки

Кукурудзяні жатки

Кукурудзяні жатки 300plus і 400plus відомі по всьому світу своєю високою ефективністю, надійністю й малими витратами на обслуговування.

Жатки для цільних рослин

Жатки для злакових рослин

Жатки ProfiCut від Zürn забезпечують оптимальний збір силосу із злакових рослин.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

John Deere Operations CenterTM миттєво фіксує важливі операційні показники, щоб підвищити прозорість і продуктивність вашого бізнесу.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

За допомогою технології близького інфрачервоного відображення ви зможете отримати актуальні та точні аналітичні дані щодо корму й відразу внести своєчасні коригування в роботу.

Запасні частини

Запасні частини

Будь-який тип, будь-яка модель, будь-який вік. Увесь асортимент запчастин у дилера John Deere. Ознайомтеся з нашим величезним портфоліо.

* Тільки для дилерів-учасників. Зверніться до вашого дилера за інформацією.