Серія 6M

6m-banner

МИТТЄВА ПРОДУКТИВНІСТЬ

СЕРІЯ 6M: ПОТУЖНИЙ. ШВИДКИЙ. ЗРУЧНИЙ.

Зручний в експлуатації, достатньо потужний та ще швидший – для трактора 6M немає непідвладних завдань. Ці потужні, економічно ефективні й надзвичайно прості в експлуатації трактори розвивають швидкість до 50 км/год. Трактори серії 6М створені для тих, хто виходить за рамки звичайного.

 • 6M 230–6M 250

  ТРАКТОРИ, СТВОРЕНІ ДЛЯ ВАЖКИХ УМОВ

  Завдяки довшій на 100 мм колісній базі й шинам заввишки 2,05 м, моделі серії 6M із рамою надвеликого розміру забезпечують потужну й ефективну універсальність, демонструючи неперевершену продуктивність на дорозі й упевнену та комфортну їзду навіть за важких умов.

  6m230-6m250
 • 6M 180 - 6M 220

  ЗАПАС ПОТУЖНОСТІ НА ВСІ ВИПАДКИ

  Якщо вам потрібно виконувати чимало важких і складних завдань, трактори серії 6M підходять для цього якнайкраще. Фермери оцінять колісну базу 2800 мм і великогабаритні шини, які з максимальною ефективністю передають усю потужність на ґрунт. Підрядники, яких перш за все цікавить продуктивність, також віддають перевагу тракторам із середніми технічними характеристиками за їхню неперевершену продуктивність на дорозі.

  6m180-6m240
 • 6M 155

  НАДІЙНА ПОТУЖНІСТЬ

  Цей 6-циліндровий трактор серії 6M забезпечує надійну й комфортну їзду в полі й на дорозі. Ідеальне поєднання маневровості, потужності й довговічності робить цей трактор серії 6M витривалою й надійною робочою машиною із середніми технічними характеристиками для важчих польових робіт.

  6m145-6m185
 • 6M 130–6M 140

  УНІВЕРСАЛИ

  Достатньо потужні, щоб добре працювати в полі й нести на собі більші за розмірами знаряддя, і водночас достатньо рухливі, щоб працювати навантажувачами, та надійні на дорогах. Відчуйте універсальність цих компактних потужних 4-циліндрових тракторів серії 6M.

  6m130-6m150
versatility-champion

Чемпіон з універсальності

Вирощуєте худобу чи маєте птахоферму? Обробляєте ґрунт та сієте? Маєте змішане господарство чи виконуєте підрядні роботи? Один із тракторів серії 6М чекає саме на вас. Оберіть відповідний трактор з-поміж 14 високопродуктивних моделей із п’ятьма колісними базами.

Створений для тих, хто виходить за рамки звичайного.

Трактор 6M із 4 циліндрами

Справжній універсал

Наші 4-циліндрові трактори серії 6M є улюбленцями фермерів завдяки ідеальній оглядовості й маневровості. Вони ідеально підходять для роботи з навантажувачем, транспортування та роботи в полі.

Трактори 6M із 6 циліндрами

Трактори, створені для важких умов

Потужні й універсальні 6-циліндрові трактори серії 6M інтуїтивно зрозумілі в експлуатації та впевнено почувають себе в складних польових або транспортних роботах.