8RX 410Трактор

Двигун John Deere PowerTech 9,0 л Stage II
Номінальна потужність 410 к. с. (302 кВт) (ECE-R120)
Максимальна потужність двигуна за частоти обертання 1900 об/хв (ECE-R120), 443 к. c. (326 кВт)
Максимальний крутний момент 1851 Нм при 1600 об/хв
Трансмиссія е23 
Максимально допустима вага 24 т
Вибір ширини гусениці 420 - 762 мм 
Фіксована колія у варіантах 1,93 м,  2,03 м, 2,235 м, 3,05 м
First in Reliability

Неперевершена надійність

Нова трансмісія eAutoPowr від John Deere — це перша електромеханічна трансмісія IVT з розгалуженням, що доступна для тракторів 8R/RT/RX 410. Трансмісія IVT забезпечує максимальну надійність роботи й тривалий час експлуатації. Безперервне перемикання й безконтактна електроніка забезпечують потрібний момент для плавності руху навіть за найважчих умов роботи.

Рідинна система охолодження та електричні мотори-генератори без щіточок у новій трансмісії eAutoPowr не потребують технічного обслуговування. Гідровузли замінено на електричні компоненти, що зменшують загальне зношення деталей, дозволяють спростити конструкцію та збільшити термін служби трансмісії. Компоненти електричного приводу й нові датчики на третину зменшують кількість необхідних перевірок, а також на 20 % зменшують кількість операцій, що потребують спеціальних інструментів або обладнання.

Випробування під час розробки загальним часом 100 000 еквівалентних годин гарантують неперевершену надійність роботи.

Електрифікація має значення

Електрифікація має значення

У новій трансмісії eAutoPowr гідравлічний насос і мотор, що зазвичай використовуються в трансмісіях AutoPowr, замінено двома електричними моторами-генераторами. Один генератор безпосередньо підключено до дизельного двигуна. Він передає потужність на інший генератор, що відповідає за точне керування швидкістю трактора. Одна електрична й 4 механічних передачі забезпечують надефективне передавання потужності на колеса. Завдяки цим змінам ми отримали надійну безступінчасту трансмісію, що може похвалитися високою ефективністю та плавністю ходу трансмісій AutoPowr™. Найкраща безступінчаста трансмісія від John Deere!

Система енергопостачання

Система енергопостачання

Трансмісія eAutoPowr дає змогу генерувати змінний струм (100 кВт, 480 В) і передавати його на зовнішніх споживачів через додатковий гніздовий контакт AEF. Цю енергію можна використовувати для приводу іншого знаряддя. Осі з електричним приводом забезпечують значне збільшення тяги, зменшують пробуксовку коліс і запобігають баластуванню. Це дозволяє підвищити продуктивність на великих площах і захистити ґрунт. Ви можете використовувати ширші знаряддя для внесення добрив, одночасно зменшивши витрати в розрахунку на гектар.

Кращий результат із меншими витратами

Кращий результат із меншими витратами

Разом із компанією Joskin ми розробили бункер для гною з електричним мотором, який передає рух на 4 з 6 коліс, — це загалом дає нам 8 привідних коліс. Тепер тягові зусилля розподілено між трактором і причепом, що використовує вагу гною та бункеру для створення додаткової тяги. Завдяки цьому навіть невеликі трактори можуть більш ефективно перевозити значні вантажі або збиратися на круті схили, заощаджуючи паливо й не ущільнюючи ґрунт.

Трактори серії 8RX. Незупинні

НЕЗУПИННА ПОТУЖНІСТЬ

Якщо вашим пріоритетом є мінімальне порушення ґрунту, серію 8RX просто не можна обійти стороною. Вона ідеально підходить для складних типів ґрунту та рельєфу зі схилами. Окрім цього, ви отримаєте переваги завдяки максимальному діапазону робочого часу.


Розроблені для максимального захисту ґрунту в будь-яких умовах, трактори 8RX забезпечують потужні експлуатаційні характеристики, які дбайливо ставляться до ваших полів. 


Всередині кабіни

ПЕРЕТЯГНІТЬ, ЩОБ ПОВЕРНУТИ