8RT 410Трактор

Двигун John Deere PowerTech 9,0 л Stage II
Номінальна потужність 410 к. с. (302 кВт) (ECE-R120)
Максимальна потужність двигуна за частоти обертання 1900 об/хв (ECE-R120), 443 к. c. (326 кВт)
Максимальний крутний момент 1851 Нм при 1600 об/хв
Трансмиссії на вибір е23 
Максимально допустима вага 18,2 т
Вибір ширини гусениці в діапазоні від 400 мм до 760 мм
Колія, що регулюється в діапазоні 1,83 - 3,05 м (опційно 4,06 м)
First in Reliability

Неперевершена надійність

Нова трансмісія eAutoPowr від John Deere — це перша електромеханічна трансмісія IVT з розгалуженням, що доступна для тракторів 8R/RT/RX 410. Трансмісія IVT забезпечує максимальну надійність роботи й тривалий час експлуатації. Безперервне перемикання й безконтактна електроніка забезпечують потрібний момент для плавності руху навіть за найважчих умов роботи.

Рідинна система охолодження та електричні мотори-генератори без щіточок у новій трансмісії eAutoPowr не потребують технічного обслуговування. Гідровузли замінено на електричні компоненти, що зменшують загальне зношення деталей, дозволяють спростити конструкцію та збільшити термін служби трансмісії. Компоненти електричного приводу й нові датчики на третину зменшують кількість необхідних перевірок, а також на 20 % зменшують кількість операцій, що потребують спеціальних інструментів або обладнання.

Випробування під час розробки загальним часом 100 000 еквівалентних годин гарантують неперевершену надійність роботи.

Електрифікація має значення

Електрифікація має значення

У новій трансмісії eAutoPowr гідравлічний насос і мотор, що зазвичай використовуються в трансмісіях AutoPowr, замінено двома електричними моторами-генераторами. Один генератор безпосередньо підключено до дизельного двигуна. Він передає потужність на інший генератор, що відповідає за точне керування швидкістю трактора. Одна електрична й 4 механічних передачі забезпечують надефективне передавання потужності на колеса. Завдяки цим змінам ми отримали надійну безступінчасту трансмісію, що може похвалитися високою ефективністю та плавністю ходу трансмісій AutoPowr™. Найкраща безступінчаста трансмісія від John Deere!

Система енергопостачання

Система енергопостачання

Трансмісія eAutoPowr дає змогу генерувати змінний струм (100 кВт, 480 В) і передавати його на зовнішніх споживачів через додатковий гніздовий контакт AEF. Цю енергію можна використовувати для приводу іншого знаряддя. Осі з електричним приводом забезпечують значне збільшення тяги, зменшують пробуксовку коліс і запобігають баластуванню. Це дозволяє підвищити продуктивність на великих площах і захистити ґрунт. Ви можете використовувати ширші знаряддя для внесення добрив, одночасно зменшивши витрати в розрахунку на гектар.

Кращий результат із меншими витратами

Кращий результат із меншими витратами

Разом із компанією Joskin ми розробили бункер для гною з електричним мотором, який передає рух на 4 з 6 коліс, — це загалом дає нам 8 привідних коліс. Тепер тягові зусилля розподілено між трактором і причепом, що використовує вагу гною та бункеру для створення додаткової тяги. Завдяки цьому навіть невеликі трактори можуть більш ефективно перевозити значні вантажі або збиратися на круті схили, заощаджуючи паливо й не ущільнюючи ґрунт.

Трактори серії 8RT. Незупинні

НЕЗУПИННА ПОТУЖНІСТЬ


Трактори серії 8RT відмінно зарекомендували себе в умовах прямолінійного застосування зусилля. Але це не тільки звичайна потужність: це також незвичайний ККД трактора, що дорівнює 88 % і вирізняє його серед інших гусеничних тракторів.


Всередині кабіни

ПЕРЕТЯГНІТЬ, ЩОБ ПОВЕРНУТИ