Трактори 9-ї серії

img-tillage-9rxtractor

9RX 640 встановив новий рекорд обробки ґрунту за 24 години

У липні 2023 року 9RX 640 прийняв виклик: за 24 години він, тягнучи за собою 18,40-метровий дискатор, встановив новий рекорд, обробивши загалом 769,40 га, продемонструвавши при цьому неймовірно низьку витрату палива — 3,1 л/га. (Журнал Profi 09.2023)

 • Підсумковий показник за 24 години: 769,40 га
 • Видатна середня продуктивність 32,6 га/год
 • Неймовірно низька витрата палива 3,1 л/га

Найкомфортніша праця в полі

Відчуйте комфорт і розкіш просторої кабіні, якій нема рівних серед тракторів такого класу. Щоб ви були задоволені продуктивною денною працею, у кабіні було продумано найдрібніші деталі: від сидіння з кутом повороту 65°, системи об’ємного звучання 6.1 і холодильника на 11 літрів до високоточної системи кондиціювання повітря.

Ефективне використання потужності

Дізнайтеся про цілком новий двигун JD14 (John Deere PowerTech™, 13,6 л) наступного покоління з максимальною потужністю до 691 к. с. (ECE-R120). На вас чекає величезний запас потужності, неперевершена надійність і покращені експлуатаційні характеристики. 

На 3,4 % краща економія палива, на 50 % зменшений шум від двигуна та на 27 % зменшені витрати на обслуговування.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Новий дисплей G5Plus — наш найбільший екран за всю історію: більше місця для вашої інформації. Потужний процесор для швидшого завантаження. І все це у високій роздільній здатності.

Ефективне передавання потужності

Ефективне передавання потужності

Трансмісія e18™, сконструйована винятково для тракторів 9-ї серії, вирізняється доведеною продуктивністю і була розроблена для керування новими більш потужними двигунами з високим крутним моментом.

Величезна вантажопідйомність знаряддя

Величезна вантажопідйомність знаряддя

Трактори 9-ї серії можуть упоратися з найбільшим знаряддям і завдяки широким можливостям баластування застосовують надвисоке тягове зусилля. Цифри говорять за себе: максимальна вантажопідйомність — 9 тонн, кількість гідравлічних селективно-контрольних клапанів (SCV) — до 8, максимальна вага — 30 390 кг.

Відчуття розкоші й комфорту під час руху

Відчуття розкоші й комфорту під час руху

Зменште напруження в надкомфортному кріслі, де ви відмінно почуватиметесь і збережете спокійний і водночас зосереджений стан протягом усього дня. Наші моделі тракторів 9R можна оснастити кріслом ActiveSeat™ II від John Deere, яке усуває до 90 % навантаження на спину під час вертикальних рухів.

Еталонна оглядовість

Еталонна оглядовість

Коли йдеться про оглядовість, ми не пропонуємо жодних компромісів. Це стосується панорамного огляду та вбудованих робочих камер переднього й заднього огляду, а також світлодіодних приладів із кутом робочого освітлення 360°, які збільшують світловіддачу на 60 %.

Інтуїтивно зрозуміле керування

Інтуїтивно зрозуміле керування

Трактори 9-ї серії — це розумне використання потужності завдяки сучасним технологічним рішенням у галузі сільського господарства для більш інтуїтивного й продуктивного керування трактором. Усі органи керування розміщено під рукою, а CommandCenter™ із сенсорним екраном, на якому доступні ярлики й контекстна довідка, спрощують навігацію до рівня звичайних операцій.

Автоматизація наступного рівня

Автоматизація наступного рівня

На додаток до всіх можливостей пакету активації Premium ви зможете скористатися перевагами систем автоматизації розворотів AutoTrac™, пасивної навігації знаряддя AutoTrac™, AutoPath™ і MachineSync, в пакеті активації Automation, які суттєво збільшують продуктивність роботи.

 • 9R

  Цей високоефективний колісний трактор представлено широким рядом моделей з вихідною потужністю до 691 к. с. Опційна підвіска переднього моста HydraCushion™ не дозволяє утворюватися резонансним коливанням, тож ви відчуватимете себе комфортно, використовуючи машину на максимальній потужності. Тривалі робочі дні не будуть здаватися важкими завдяки просторій і гарно обладнаній кабіні, у якій також можна встановити дуже зручне крісло ActiveSeat™ II.

  Трактор 9R
 • Система підвіски HydraCushion™

  Систему підвіски HydraCushion™ обладнано електронними й комп’ютерними засобами керування, які контролюють функції трактора та положення моста. Вона підвищує тягове зусилля під час виконання 
  робіт з високим навантаженням і зменшує пробуксовку, а також знижує ущільнення ґрунту зі спрощеним управлінням баластування і тиском у шинах. Ви також зможете обробити більшу площу й насолодитися більш комфортною їздою.

  HydraCushion™
 • 9RT

  9RT ідеально підходить для застосування максимального тягового зусилля на прямолінійних полях з легким ґрунтом, схилах з обмеженням кутом й на достатньо великих поворотних смугах для м'яких поворотів без надмірного зрушування ґрунту. Підвіска AirCushion™ захищає шасі на нерівному ґрунті й забезпечує неочікуваний високий рівень комфорту їзди.

  Трактор 9RT
 • Підвіска ходової частини AirCushion™

  Система підвіски AirCushion™ захищає трактор від різких ударів під час їзди по глибоким борознам і нерівній місцевості, та дає змогу кожній гусениці працювати незалежно для максимального контакту із 
  поверхнею ґрунту. Це означає, що ви можете переміщатися швидше й зручніше обробляти більшу площу.

 • 9RX

  Наші найпродуктивніші 4-гусеничні трактори з варіантами баластування до щонайбільше 30 391 кг. Загальна площа його контакту з ґрунтом на 119% більша, ніж у колісних, і на 42% більша, ніж у двух гусениць. Повне зчеплення забезпечується навіть під час поворотів під навантаженням, а зміщення ґрунту при розворотах є мінімальними. Мала ширина в транспортному положенні, максимальна швидкість руху на дорозі 40 км/год і підвіска кабіни на 4 стійках полегшують переміщення між полями.

  Трактор 9RX
 • Міцна конструкція

  Гусениці розроблено для найвищої можливої ефективності й довговічності. Довші ремені означають менше обертань на кілометр, що в результаті знижує знос і подовжує строк служби. Більше ведуче колесо також має більший кут охоплювання ременю і більшу кількість виступів які краще передають навантаження. Це суттєво підвищує натяг ременів, що попереджає зрив гусениці й створює більш рівномірний питомий тиск на ґрунт.

Серія 5G

Перегляньте повну історію

Перегляньте брошуру з докладною інформацією щодо тракторів серії 9 і дізнайтеся, у чому секрет моделей серії 9.

Operations Center

Operations Center

Operations Center від John Deere миттєво фіксує важливі операційні показники, щоб підвищити продуктивність вашого бізнесу.

Послуги

Послуги

Ознайомтеся з вичерпним портфоліо послуг John Deere

Точне землеробство

Точне землеробство

Дізнайтеся більше про застосування та переваги технології точного землеробства John Deere.