9RX 710Трактор

  • Максимальна потужність двигуна (ECE-R120): 781 к. с. (582 кВт)
  • 6-циліндровий двигун JD18 об’ємом 18 л
  • Маса 33,5 т, колісна база 4,260 м
  • Мінімальний статичний тиск на ґрунт 0,58 кг/см²

Використовуйте більше потужності у своєму господарстві

Наші трактори моделей 9RX 710, 770 і 830 — це найпотужніші виробничі трактори John Deere. Поєднання двигуна JD18 із новою трансмісією e21 PST і модернізованими шасі гарантують незрівнянну тягову потужність тягово-зчіпного пристрою без необхідності використання сечовини (DEF). Більше потужності означає можливість використовувати ширше знаряддя, менше часу в полі й меншу потребу в робочій силі. Усе це, як ніколи раніше, дає змогу досягти більших результатів. Трактори оснащено 30-дюймовими гусеницями загальною шириною менше ніж 3,0 м. 

Характеристики

Дізнайтеся про деякі особливі функції, завдяки яким трактори серії 9RX справляють таке неперевершене враження.

Справжня потужність

Справжня потужність

Потужний двигун JD18X не потребує сечовини (DEF). У поєднанні з новою трансмісією e21 PowerShift і оновленою ходовою частиною він гарантує неперевершене тягове зусилля.

Першокласна кабіна

Першокласна кабіна

Нова кабіна CommandView 4 Plus з удосконаленою підвіскою забезпечить вам неперевершену якість їзди й чисте задоволення від водіння завдяки більшій оглядовості та простору, ніж ви мали будь-коли раніше. Насолоджуйтеся численними функціями комфорту, такими як новий дисплей G5Plus CommandCenter™, 6,5-дюймова цифрова радіосистема з сенсорним екраном і підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, а також аудіосистема 6.1.

Точне землеробство на борту

Точне землеробство на борту

Завдяки вбудованому приймачу StarFire™, дисплею G5PlusCommandCenter™ і підключенню JDLink™ трактор 9RX вже має все необхідне для швидкого старту в точному землеробстві. Досягніть безпрецедентної продуктивності завдяки базовій комплектації, що включає функцію AutoTrac, змінну норму внесення та управління секціями, або розширеним ліцензіям, таким як система автоматизації розворотів AutoTrac™, пасивна навігація знаряддя AutoTrac™, AutoPath™, система синхронізації MachineSync і спільне використання даних поля.