9RX 590Трактор

  • Максимальна потужність двигуна (ECE-R120): 649 к. с. (477 кВт)
  • 6-циліндровий двигун об’ємом 13,6 л
  • Маса 25,5 т, колісна база 4,154 м
  • До 66 890 см² пласкої поверхні (питомий тиск на ґрунт: 0,420 кг на см²). Ширина гусениці: 914 мм

Обробляйте ще більше гектарів!

Завдяки його потужності, конструкції гусениці та можливості баластування, трактор 9RX має все необхідне для забезпечення максимальної тягової потужності в поєднанні з найменшими порушеннями ґрунту. Загальна площа основи цієї моделі на 119 % більша, ніж у колісних аналогів, а також на 42 % більша, ніж у моделей зі здвоєними гусеницями. Тягове зусилля залишається сталим навіть під час розвертання під навантаженням із мінімальним викривленням у кінцевих рядах. Завдяки невеликій ширині транспортування, швидкості пересування автошляхами до 40 км/год і підвісці кабіни з 4 стійками ви зможете швидко й легко переміщатися між полями.

Характеристики

Дізнайтеся про деякі особливі функції, завдяки яким трактори серії 9RX справляють таке неперевершене враження.

Ефективне використання і передавання потужності

Ефективне використання і передавання потужності

Скористайтеся перевагами абсолютної надійності й відмінної паливної ефективності нашого двигуна JD14 об'ємом 13,6 л, а також ефективно розпоряджайтеся його величезним запасом потужності та крутним моментом до 2954 Н·м за допомогою трансмісії e18.

Кабіна серії 9 — ваше найулюбленіше місце

Кабіна серії 9 — ваше найулюбленіше місце

Оцініть неперевершену кабіну, обладнану дисплеєм G5Plus CommandCenter™ і численними функціями комфорту, такими як 6,5-дюймова цифрова радіосистема з сенсорним екраном і підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, аудіосистема 6.1, а також 4-опорна підвіска кабіни.

Новий рівень автоматизації

Новий рівень автоматизації

Досягніть безпрецедентного рівня продуктивності завдяки базовій комплектації, яка містить функцію версії AutoTrac, змінну норму внесення і управління секціями, а також розширеним ліцензіям, таким як система автоматизації розворотів AutoTrac™, пасивна навігація знаряддя AutoTrac™, AutoPath™, система синхронізації MachineSync і спільне використання даних поля.