9RT 490Трактор

  • Максимальна потужність двигуна (ECE-R120): 539 к. с. (396 кВт)
  • 6-циліндровий двигун об’ємом 13,6 л
  • Маса 20,4 т; колісна база 2,947 м
  • Доступна ексклюзивна підвіска AirCushion, яка компенсує різкі удари під час їзди

Швидший на нерівному ґрунті

Якщо вам передусім потрібна тягова потужність на прямих відрізках і рівній поверхні, 9RT не має собі рівних у цьому компоненті. Система підвіски AirCushion ізолює передні шасі від жолобів і нерівностей ґрунту, що дає змогу кожній гусениці рухатися незалежно одна від одної. Трактор 9RT також може вмикати міст, що робить його надзвичайно маневровим для своїх габаритів.

Характеристики

Дізнайтеся про деякі особливі функції, завдяки яким трактори серії 9RT справляють таке неперевершене враження.

Ефективне використання і передавання потужності

Ефективне використання і передавання потужності

Скористайтеся перевагами абсолютної надійності й відмінної паливної ефективності нашого двигуна JD14 об'ємом 13,6 л, а також ефективно розпоряджайтеся його величезним запасом потужності та крутним моментом до 2723 Н·м за допомогою трансмісії e18.

Кабіна серії 9 — ваше найулюбленіше місце

Кабіна серії 9 — ваше найулюбленіше місце

Оцініть неперевершену кабіну, обладнану дисплеєм G5Plus CommandCenter™ і численними функціями комфорту, такими як 6,5-дюймова цифрова радіосистема з сенсорним екраном і підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, аудіосистема 6.1, а також підвіска AirCushion з ходом 340 мм.

Новий рівень автоматизації

Новий рівень автоматизації

Досягніть безпрецедентної продуктивності завдяки базовій комплектації, до якої входять функція AutoTrac, змінна норма внесення і управління секціями, а також розширеним ліцензіям, таким як система автоматизації розворотів AutoTrac™, пасивна навігація знаряддя AutoTrac™, AutoPath™, система синхронізації MachineSync і спільне використання даних поля.