9R 590Трактор

  • Максимальна потужність двигуна (ECE-R120): 649 к. с. (477 кВт)
  • 6-циліндровий двигун об’ємом 13,6 л
  • Маса 20,9 т, колісна база 3,912 м
  • Додаткова підвіска переднього моста HydraCushion і ActiveSeat II для неперевершеного комфорту під час руху

Неперевершена універсальність

Відчуйте мегапотужність у всій своїй універсальності. Цей міцний універсал має широкий вибір двигунів потужністю до 691 к. с. Двигун JD14 відзначається високою надійністю та підвищеною ефективністю витрати палива, а трактор 9R передає всю цю потужність безпосередньо на ґрунт. Опціональна підвіска переднього моста HydraCushion™ дає змогу позбутися резонансного коливання, отже ви відчуватимете себе комфортно, працюючи на максимальній потужності машини.

Характеристики

Дізнайтеся про деякі особливі функції, завдяки яким трактори серії 9R справляють таке неперевершене враження.

Ефективне використання і передавання потужності

Ефективне використання і передавання потужності

Скористайтеся перевагами абсолютної надійності й відмінної паливної ефективності нашого двигуна JD14 об'ємом 13,6 л, а також ефективно розпоряджайтеся його величезним запасом потужності та крутним моментом до 2954 Н·м за допомогою трансмісії e18™.

Кабіна серії 9 — ваше найулюбленіше місце

Кабіна серії 9 — ваше найулюбленіше місце

Оцініть неперевершену кабіну, обладнану дисплеєм G5Plus CommandCenter™ і численними функціями комфорту, такими як 6,5-дюймова цифрова радіосистема з сенсорним екраном і підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, аудіосистема 6.1, а також опціональна система ActiveSeat™ II з вентиляцією сидіння та функцією масажу

Новий рівень автоматизації

Новий рівень автоматизації

Досягніть безпрецедентної продуктивності завдяки базовій комплектації, до якої включено функцію AutoTrac, змінну норму внесення та управління секціями, а також розширеним ліцензіям, таким як система автоматизації розворотів AutoTrac™, пасивна навігація знаряддя AutoTrac™, AutoPath™, система синхронізації MachineSync і спільне використання даних поля.