Трактори 8-ї серії

Зазирніть у майбутнє сільського господарства: усіма визнана 8-ма серія залишається вірною своєму потужному спадку, щоб служити фермерам, які як і ви думають про майбутнє та формують стале майбутнє сучасного сільського господарства. Наша 8-ма серія включає в себе гусеничний трактор John Deere 8RX, що зберігає ґрунт, і має високотехнологічні вдосконалення, як-от наша відзначена нагородами трансмісія eAutoPowr™.

Трактори 8R

Це ідеальний вибір, якщо вам потрібна універсальна машина, яка не лише чудово справляється не тільки в полі, а й на дорозі. Серія 8R — це оптимальне поєднання тягової потужності, низької вартості експлуатації та високої продуктивності.

 

Трактори 8RT

Трактори 8RT

Двогусеничні машини забезпечують найпотужнішу прямолінійну тягу, дуже ефективну передачу потужності та високу прохідність. Призначені для рівної місцевості й сухого пухкого ґрунту.

Трактори 8RX

Трактори 8RX

Якщо вашим пріоритетом є мінімальне пошкодження ґрунту, серію 8RX просто не можна обійти стороною. Його площа контакту з ґрунтом 4,57 м² є найліпшою в галузі й утворює незначне зміщення ґрунту на розворотній смузі або не утворює зовсім. Трактор 8RX ідеально підходить для роботи на схилах із складним рельєфом і на будь-якому ґрунті, водночас збільшуючи агрономічні терміни виконання робіт.

      

Відгуки з полів

“Менше шуму в кабіні, ніж наразі в тракторах серії 8R’
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Danmark

Професіонали, які вже спробували eAutoPowr™, в захваті від її можливостей. Переконайтеся самі.

компроміси

Кінець компромісам при виборі тиску в шинах

Правильний тиск у шинах має вирішальне значення для оптимізації продуктивності трактора та стабільного стану ґрунту. Центральна система підкачки шин John Deere (CTIS) дозволяє швидко регулювати тиск за допомогою однієї кнопки: Швидко і зручно накачуйте та спускайте повітря з шин, не виходячи з кабіни – перемикання між польовим і транспортним режимами.

Дізнайтеся про деякі особливі функції, завдяки яким трактори 8-ї серії справляють таке неперевершене враження.

Кабінна терапія

Кабінна терапія

Чи хотілося б вам залишати кабіну наприкінці робочого дня такими ж свіжими й бадьорими, якими ви були на початку зміни? Як цього досягти? Ось як: за допомогою сидіння ActiveSeat™ II із проактивним поглинанням вібрації, функціями масажу, електронними елементами керування, обертанням сидіння на 65°, трьома підставками для ніг, мультимедійною системою 6.1, вбудованим холодильником і численними іншими функціями.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Новий дисплей G5Plus — наш найбільший екран за всю історію: більше місця для вашої інформації. Потужний процесор для швидшого завантаження. І все це у високій роздільній здатності.

Справжня потужність

Справжня потужність

Вказана на капоті трактора потужність — це лише номінальна потужність двигуна. Але максимальна потужність вам доступна зі збільшенням приблизно на 10 % та підвищенням крутного моменту до 40 % за будь-яких умов.

Вибір інтелектуальних трансмісій

Вибір інтелектуальних трансмісій

Оберіть між перевіреною часом 16-швидкісною трансмісією PowerShift™ для колісних моделей, повністю механічною трансмісією з автоматичним режимом керуванням e23™, безступеневою трансмісією AutoPowr™, яка забезпечує плавне прискорення, та нашою новою неперевершеною трансмісією eAutoPowr™ з електроприводом.

1-Click-Go-AutoSetup: скоротіть час налаштування до 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: скоротіть час налаштування до 50 %

Набридло робити нотатки й марнувати час на клацання дисплеїв? Скоротіть тривалість налаштування завдань для роботи в полі до 50 % за допомогою програми 1-Click-Go-AutoSetup: робочі завдання, заздалегідь заплановані в Operations Center, автоматично з’являться на дисплеї 4-го покоління, коли машина з підключеною послугою JDLink™ заїжджає на поле. Оператору лише потрібно одним натисканням підтвердити інформацію — і можна працювати*.

Точне землеробство — ліпше господарство

Точне землеробство — автоматизоване господарство

Підвищення ефективності й продуктивності можна досягати за допомогою функцій активації CommandCenter Premium, автоматизації розвороту AutoTrac™, пасивної навігації знаряддя AutoTrac ImplementGuidance™, системи синхронізації машини John Deere MachineSync™ і спільного використання даних поля In-field-data-sharing™, які забезпечують підвищення прибутковості й сталості розвитку.

Розгляньте можливості потужного вибору

Три концепції, для ваших умов, особливостей полів та індивідуальних методів ведення сільського господарства – від універсальних тракторів серії 8R до тягових «робочих конячок» 8RT та тракторів серії 8RX для дбайливої обробки ґрунту – ось як виглядає сільськогосподарська техніка майбутнього.

Трансмісія eAutoPowr™

Безступенева тепер ще й електрична: відзначена нагородами, наша перша електромеханічна трансмісія з безступеневим перемиканням (IVT) eAutoPowr™ забезпечує безпрецедентну ефективність, комфорт і довговічність.

Брошура, присвячена тракторам 8 серії

Перегляньте повну історію

Перегляньте брошуру з докладною інформацією щодо тракторів 8-ї серії – і дізнайтеся, у чому секрет моделей John Deere 8R/8RT/8RX.

PowerGard™

PowerGard™

Пакет післяпродажного обслуговування PowerGard™ надає можливість скоротити витрати на технічне обслуговування.

Точне землеробство

Точне землеробство

До наших рішень для точного землеробства належать дистанційне оновлення програмного забезпечення й надзвичайно корисні функції, як-от дистанційний доступ до дисплея RDA™, які дозволяють збільшити продуктивність і час безвідмовної роботи за допомогою Expert Alerts™.

*Машина має бути оснащена дисплеєм CommandCenter™ 4-го покоління або універсальним дисплеєм (з ПЗ версії не нижче ніж SU20-3), приймачем StarFire™ 3000/6000/7000, мати активну підписку JDLink™ Connect і обліковий запис John Deere Operations Center. Якщо машину ще не оснащено MTG 4G, потрібно провести модернізацію.