RTKТехнологія точного землеробства

  • Ідеальна повторюваність
  • Високий рівень точності
  • Швидка передача сигналу

RTK: Максимальна точність і повторюваність

Якщо ви займаєтесь точним землеробством, RTK – це найкраще рішення, коли необхідна точність, повторюваність і швидкість виявлення сигналу. Система RTK усуває будь-яку можливість зміщення відносно глобальної навігаційної супутникової системи та пропонує унікальну точність від проходу до проходу ± 2,5 см.

Мобільний радіомодем RTK 4G LTE

Мобільний радіомодем RTK 4G LTE

Просто найбільш передовий, комплексний та ефективний спосіб використання RTK. Сигнал сумісний з нашим мобільним радіомодемом RTK 4G LTE, крім того, його також можна отримувати за допомогою наших інтегрованих систем JDLink — немає потреби у використанні окремого модема, додаткових тарифних планів (SIM-карт) або ліцензії на доступ до мобільного RTK.

Радіо RTK

Радіо RTK

Радіо RTK працює з однією чи кількома місцевими базовими станціями поряд із вашим полем. Система постійно контролює і коригує положення, орієнтуючись на угруповання супутників GPS і ГЛОНАСС, що дозволяє досягти високої горизонтальної точності по проходам +/–2,5 см. Це чудове рішення, якщо ви працюєте на обширній відкритій місцевості з хорошою прямою видимістю до базової станції.

* Мобільний RTK — це додаткова технологія RTK, доступна в певних країнах