Приймач StarFire і сигналиТехнологія точного землеробства

  • SF1, ГЛОНАСС і модуль компенсації нерівностей рельєфу (TCM) у базовій конфігурації
  • Потрійна точність StarFire
  • Сезонна повторюваність впродовж дев'яти місяців
  • RTK Extend — 14 днів

Впорядкуйте свій бізнес

Доступ до рішень точного землеробства від John Deere розпочинається з оновленого приймача StarFire 6000. Він має новий динамічний дизайн, кронштейн для захисту від крадіжки, кращу експлуатаційну надійність і, найголовніше, ширший діапазон прийому сигналів. Це дозволяє вам швидше підготуватись до роботи в полі та забезпечує більшу точність і кращу стійкість сигналу.

Сезонна повторюваність

Проблема відхилення від навігаційних ліній відійшла в минуле. Сигнал SF3 забезпечує сезонну повторюваність протягом 9 місяців. Тому ви можете використовувати ті ж самі навігаційні лінії для декількох операцій протягом усього періоду вирощування, що дозволяє проводити сівбу та вносити поживні речовини без відхилення від попередньо заданих ліній навігації або перенесення меж полів.

Сигнал SF3

Сигнал SF3

Новий сигнал SF3 забезпечує вражаючу точність ± 3 см від проходу до проходу та сезонну повторюваність впродовж 9 місяців. До того ж час отримання максимальної точності скоротився у 4 рази в порівнянні із сигналом SF2. Тож ви можете витрачати більше часу на роботу в полі, замість того щоб чекати на поворотній смузі або ставити під загрозу точність виконання робіт.

Захисний PIN-код

Захисний PIN-код

Починаючи з MY2019, ми пропонуємо PIN-код із двома різними рівнями доступу. За відсутності PIN-коду обладнання можна використовувати впродовж обмеженого часу. Stellar Support Platform дозволяє безпечно і легко самостійно управляти PIN-кодом онлайн.