HarvestLab 3000Технологія точного землеробства

 • Технологія ближньої інфрачервоної (NIR) спектроскопії використовується для аналізу різноманітних компонентів у зібраному врожаї, силосу або гною (один датчик, два застосування)
 • Дозволяє автоматичне регулювання довжини різання на основі вмісту сухої речовини (збір врожаю)
 • Аналізуває компоненти не лише під час заповнення, але й під час внесення 
 • Використання лабораторної установки в сховищі або промисловому приміщенні надає можливість забезпечити оптимальну якість силосу для жуйних тварин.

Один датчик – три області застосування

Розгорнути всеПриховати все

Один датчик – три області застосування

Один датчик – три області застосування

Датчик Harvestlab 3000 використовує технологію ближньої інфрачервоної (NIR) спектроскопії, розроблену та запатентовану Carl Zeiss, для аналізу різноманітних компонентів у зібраному врожаї, силосі або гною. Вже в 2009 році технологія отримала сертифікат від Deutsche landwirtschafts gesellschaft (Dlg) для аналізу сухих речовин кукурудзяного силосу із незначними відхиленнями від 0,67 до 1,85 %. Ми продовжуємо удосконалювати наші різноманітні налаштування, рік за роком додаючи все більше зразків із більшої кількості видів культур, виборів.

Нове обладнання HarvestLab 3000 уособлює новітні технології та спирається на мільйони годин досвіду використання на практиці. Датчик може розглядати спектр довжин хвиль, ширший на 12 %, для додаткової точності та надає більше ніж 4000 точок вимірювання за секунду. Зазвичай це дорівнює приблизно 1 мільйону вимірювань за одне завантаження. Датчик надає не просто одне значення випадкової вибірки, а статистично надійні дані на ходу. Повністю виключена можливість помилок, які зазвичай стаються під час ручного збору зразків, наприклад, внаслідок піддавання впливу кисню та підвищеної температури по дорозі до найближчої лабораторії. І наостанок, всі дані відображуються та документуються відповідно до об'єкта в реальному часі. Це дозволяє операторові налаштувати параметри та дозволяє оптимізувати автоматизовану машини під час роботи в полі замість очікування результатів з лабораторії впродовж кількох днів.

Силосозбиральний комбайн

Силосозбиральний комбайн

Вологість культури на одному полі може відрізнятися більше ніж на 20 %, що вимагає різної довжини різання для забезпечення ідеального ущільнення силосу без потрапляння кисню. Датчик HarvestLab 3000, встановлений на силосозбиральному комбайні John Deere, дозволяє виконувати автоматичне регулювання довжини різання на основі вмісту сухої речовини. Автоматичне регулювання дозування бактеріального розчину допомагає оптимізувати ферментацію та може заощаджувати до 10 % консервуючих добавок до силосу.

Окрім сухої речовини, ви також можете отримати високоточні показники в реальному часі щодо вмісту сирого білка, крохмалю, сирої клітковини, нейтрально-детергентної клітковини (НДК), кислотно-детергентної клітковини (КДК), цукру та мінеральних речовин. Переглядаючи та порівнюючи всі дані документації щодо об'єкта в Operation Center John Deere, ви можете приймати рішення на основі фактів, наприклад щодо вибору та вирощування культур. У несезонний період ви можете підготуватися до ще успішнішого наступного сезону.

 • Автоматичне регулювання довжини різання в залежності від вмісту сухої речовини для підвищення об'ємної щільності та якості силосу
 • Точне регулювання дозування бактеріального розчину для оптимізації ферментації
 • Можливість приймати обґрунтовані рішення стосовно вибору різних культур на наступний вегетаційний період
 • Можливість друку інформації про компоненти безпосередньо в кабіні

Manure Sensing – розумний розподіл органічних поживних речовин

Manure Sensing – розумний розподіл органічних поживних речовин

Гумус – це органічне добриво, багате на поживні речовини. Проте донині природна зміна та швидке осідання залишали успіх удобрювання гумусом - випадковістю. Завдяки Manure Sensing від John Deere ви маєте унікальну можливості точного внесення хімічних елементів N, P, K, виходячи з цілей підживлення та обмежень дозування в кг/га, та навіть можете використовувати карти припису залежно від поля.

Manure Sensing від John Deere здатен аналізувати компоненти не лише під час заповнення, але й під час внесення — за секунду до потрапляння поживних речовин до ґрунту. Неоціненна перевага над іншими системами, адже береться до уваги природна зміна та осідання поживних речовин під час транспортування, яка компенсується за допомогою автоматичної швидкості в реальному часі та/або регулювання витрат. Крім того, дані Manure Sensing від John Deere можна передавати безпровідним шляхом до Operation Center John Deere для подальшої обробки.

 • Визначення кількості поживних речовин від € 0,75 до € 1,50 на м³
 • Максимізація врожайності та якості без виходу за встановлені межі
 • Сумісніть з більшістю цистерн для перевезення гумусу та систем рукавних котушок

Мобільна лабораторія – не треба чекати на результати лабораторних досліджень

Мобільна лабораторія – не треба чекати на результати лабораторних досліджень

HarvestLab 3000 також можна використовувати як лабораторію поряд на об'єктах для зберіхання або в офісі, і вона буде приносити користь увесь рік. Підключення до мережевого роз’єму транспортного засобу допоможе вам зберегти цілковиту мобільність та отримувати оперативну інформацію, де б ви не перебували. Результати в реальному часі допоможуть вам забезпечити відповідне керування годівницями для худоби. У результаті ви зможете заощадити на непотрібних добавках, збільшити кількість м’ясної та молочної продукції або виробництва біогазу та досягнути суттєвого підвищення рентабельності бізнесу.

Покрокові інструкції та відмінна візуалізація даних на нашому новому веб-інтерфейсі допоможуть вам зробити правильний вибір.

 • Комплексна система HarvestLab 3000 для фермерів, операторів біогазових установок та дієтологів
 • Визначення якості корму в реальному часі
 • Просте планування годування в зимовий період
 • Новий зрозумілий для користувача веб-інтерфейс