HarvestLab 3000Системи точного землеробства (AMS)

 • Технологія ближньої інфрачервоної (NIR) спектроскопії використовується для аналізу різноманітних компонентів у зібраному врожаї, силосі або суспензії (один датчик, три застосування)
 • Уможливлює автоматичне регулювання довжини різання на основі вмісту сухої речовини (збір врожаю)
 • Аналізуває компоненти не лише під час заповнення, але й під час внесення (суспензія)
 • Використання лабораторної установки в сховищі або промисловому приміщенні надає можливість забезпечити точність раціону та здоровья худоби.
Друк

Один датчик – три області застосування

Розгорнути всеПриховати все

Один датчик – три області застосування

Один датчик – три області застосування

Датчик Harvestlab 3000 використовує технологію ближньої інфрачервоної (NIR) спектроскопії, розроблену та запатентовану Carl Zeiss, для аналізу різноманітних компонентів у зібраному врожаї, силосі або суспензії. Вже в 2009 році технологія отримала сертифікат від Deutsche landwirtschafts gesellschaft (Dlg) для аналізу сухих речовин кукурудзяного силосу із незначними відхиленнями від 0,67 до 1,85 %. Ми продовжуємо удосконалювати наші різноманітні калібрування, рік за роком додаючи все більше зразків із більшої кількості видів культур/суспензій, виборів/кормів та регіонів.

Нове обладнання HarvestLab 3000 уособлює новітні технології та спирається на мільйони годин досвіду використання на об'єктах. Датчик може розглядати спектр довжин хвиль, ширший на 12 %, для додаткової точності та надає більше ніж 4000 точок вимірювання за секунду. Зазвичай це дорівнює приблизно 1 мільйону вимірювань на завантаження. Датчик надає не просто одне значення випадкової вибірки, а статистично надійні дані на ходу. Повністю виключена можливість помилок, які зазвичай стаються під час ручного збору зразків, наприклад, внаслідок піддавання впливу кисню та підвищеної температури по дорозі до найближчої лабораторії. І наостанок, але не останнє, всі дані відображуються та документуються відповідно до об'єкта в реальному часі. Це дозволяє операторові настроїти параметри та уможливлює оптимізацію автоматизованої машини під час роботи в полі замість чекання результатів з лабораторії впродовж кількох днів.

Силосозбиральний комбайн

Силосозбиральний комбайн

Вологість культури на одному полі може відрізнятися більше ніж на 20 %, що вимагає різної довжини різання для забезпечення ідеального ущільнення силосу без потрапляння кисню. Датчик HarvestLab 3000, встановлений на силосозбиральному комбайні John Deere, уможливлює автоматичне регулювання довжини різання на основі вмісту сухої речовини. Автоматичне регулювання дозування бактеріального розчину допомагає оптимізувати ферментацію та може заощаджувати до 10 % консервуючих добавок до силосу.

Окрім сухої речовини, ви також можете отримати високоточні показники в реальному часі щодо вмісту сирого білка, крохмалю, сирої клітковини, нейтрально-детергентної клітковини (НДК), кислотно-детергентної клітковини (КДК), цукру та мінеральних речовин. Це дає вам можливість продавати або купувати зібрані культури залежно від їх якості, а не кількості. Переглядаючи та порівнюючи всі дані документації щодо об'єкта в операційному центрі John Deere, ви можете приймати рішення на основі фактів, наприклад щодо вибору та вирощування культур. У несезонний період ви можете професійно підготуватися до ще успішнішого наступного сезону.

 • Автоматичне регулювання довжини різання в залежності від вмісту сухої речовини для підвищення об'ємної щільності та якості силосу
 • Точне регулювання дозування бактеріального розчину для оптимізації ферментації
 • Можливість приймати обґрунтовані рішення стосовно вибору різних культур на наступний вегетаційний період
 • Можливість друку інформації про компоненти безпосередньо в кабіні

Manure Sensing – розумний розподіл органічних поживних речовин

Manure Sensing – розумний розподіл органічних поживних речовин

Перегній – це органічне добриво, багате на поживні речовини. Проте донині природна зміна та швидке осідання залишали успіх удобрювання перегноєм на милість випадку. Завдяки Manure Sensing від John Deere ви маєте унікальну перевагу можливості точного внесення мікропелементів N, P, K, виходячи з цілей підживлення та обмежень дозування в кг/га, та навіть можете використовувати карти припису залежно від об'єкта.

Датчик Manure Sensing від John Deere здатен аналізувати компоненти не лише під час заповнення, але й під час внесення — за секунду до потрапляння поживних речовин до ґрунту. Неоціненна перевага над іншими системами, адже береться до уваги природна зміна та осідання поживних речовин під час транспортування, яка компенсується за допомогою автоматичної швидкості в реальному часі та/або регулювання розходу. Крім того, дані Manure Sensing від John Deere можна передавати безпровідним шляхом до операційного центру John Deere для подальшої обробки.

 • Визначення кількості поживних речовин від € 0,75 до € 1,50 на м³, що дозволяє зменшити вартість внесення мінеральних добрив
 • Уникнення недостатнього росту культур та досягнення більш рівномірніого росту культур
 • Максимізація врожайності та якості без виходу за встановлені межі
 • Сумісніть з більшістю цистерн для перевезення суспензій та систем рукавних котушок

Мобільна лабораторія – не треба чекати на результати лабораторних досліджень

Мобільна лабораторія – не треба чекати на результати лабораторних досліджень

HarvestLab 3000 також можна використовувати як лабораторію поряд на об'єктах для зберіхання або в офісі, і вона буде приносити користь увесь рік. Підключення до мережевого роз’єму транспортного засобу допоможе вам зберегти цілковиту мобільність та отримувати оперативну інформацію, де б ви не перебували. Результати в реальному часі допоможуть вам забезпечити відповідне керування годівницями для худоби, точне нормування корму та здоров'я худоби. У результаті ви зможете заощадити на непотрібних добавках, збільшити кількість м’ясної та молочної продукції або виробництва біогазу та досягнути суттєвого підвищення рентабельності бізнесу.

Покрокові інструкції та відмінна візуалізація даних на нашому новому веб-інтерфейсі допоможуть вам зробити правильний вибір.

 • Комплексна система визначення компонентів для фермерів, операторів біогазових установок та дієтологів
 • Визначення якості корму в реальному часі
 • Просте планування годування в зимовий період
 • Новий зрозумілий для користувача веб-інтерфейс