Individual SolutionsСистеми точного землеробства (AMS)

  • Співпрацюйте з партнерами, яких самі оберете
  • Налаштовуйте свій обліковий запис в операційному центрі, додаючи до нього улюблені інструменти
Друк

З'єднання з іншими програмами і застосунками

Розгорнути всеПриховати все

З'єднання з іншими програмами і застосунками

Вам потрібно управляти даними з багатьох різних джерел? Операційний центр John Deere пропонує технічні можливості для підключення програмних продуктів будь-якого стороннього постачальника програмного забезпечення чи послуг. Це дозволяє вам налаштувати свій обліковий запис в операційному центрі, додавши до нього необхідні вам інструменти, і зручно та безперебійно обмінюватись даними між системами:

Наприклад:

  • переглядайте зображення, оброблені вашим дроном, в аналізаторі полів, і порівнюйте їх з іншими картами того ж самого поля, які ви зберегли.
  • Отримуйте рекомендації від свого агронома-консультанта безпосередньо у своєму обліковому записі і відправляйте команди відповідним машинам у полі за допомогою бездротового зв'язку.
  • Синхронізуйте свої агрономічні дані з місцевою інформаційною системою для управління фермерським господарством, якій ви надаєте перевагу.

Ряд сторонніх компаній вже створив інтерфейси для підключення до операційного центру John Deere. Усім іншим ми пропонуємо скористатися нашим відкритим середовищем розробки за адресою https://developer.deere.com.