JDLinkТехнології точного землеробства

  • Телеметрична система JDLink від John Deere
  • Візуалізуйте та порівнюйте дані про продуктивніть усіх машин із вашого парку техніки John Deere або навіть із різних організацій в Operations Center John Deere.

Ефективний контроль даних машини в реальному часі

Дані машини в реальному часі надають інформацію про робочі характеристики машини й дають можливість їх оптимізувати. Окрім даних машини в реальному часі (наприклад, витрати палива або навантаження на двигун), можна в будь-який час і будь-де відстежувати в реальному часі місцезнаходження всього парку техніки.

Діагностичні коди несправностей машин John Deere дозволяють у реальному часі й на ходу здійснювати профілактичне обслуговування та допомагають суттєво знизити витрати на техобслуговування машин.

Аналізатор машини

Аналізатор машини

Застосунок «Аналізатор машини» візуалізує збережені дані з ваших машин.

Агрономічні дані на дисплеях машини John Deere

John Deere використовує власний формат даних для синхронізації агрономічної документації з вашою організацією Operations Center в реальному часі*. Кожні 30 секунд до Operations Center надсилається пакет даних. Така синхронізація дозволяє в реальному часі відстежувати хід виконання робіт у мобільному застосунку Operations Center Mobile. Синхронізація документації в реальному часі можлива завдяки нашим дисплеям 4-го покоління — вони входять до комплектації машин John Deere і пропонуються як універсальне рішення для техніки інших виробників.